Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kuhár Bence youtuber miből él?

Kuhár Bence youtuber miből él?

Figyelt kérdés
Nem rossz szándékból és irigységből kérdem, de a mostani helyzetben hogyan lehet ebből megélni miközben maga az utazás és a digitális eszközökkel kapcsolatos kiadások is nagyon magasak, nem is beszélve a mindennapos költségek fedezéséről!?

2023. márc. 6. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Van egy motorosboltja meg néhány vállalkozása, abból.
2023. márc. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Belőled (is) él.

Rendszeresen kunyerál a nézőitől, de azokat a videókat csak frissiben láthatod, mert utána sunyi módon elérhetetlenné teszi őket.

Még el is nézném neki, hogy kunyerál, ha képes lenne megújulni. Ezzel szemben, ugyanazokat a témákat dolgozza fel újra és újra, és közben bízik abban, hogy a korábbiakat már elfelejtették a nézők, vagy annyira újak a nézők, hogy fel sem tűnik nekik az ismétlés.

Persze, azt is lehet mondani, hogy akinek nem tetszik, ne nézze. Ez annyiban problémás dolog, hogy akik nézik, azok utána másolják őt, és bárhová kattint az ember, az ő klónjait látja. Ki ne hallotta volna már egy random közlekedési videóstól, hogy "üdvözöllek titeket egy újabb videóban" ? Így működik az agymosás.

2023. márc. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Pintyőkénél mindenesetre jobb. :-)
2023. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2. Köszönöm válaszod.

Belőlem nem él mert nem követtem be a csatornát nem lájkoltam, viszont a vasutat nagyon szeretem. Tudom magamból indulva ki hogy ha van munkahelyed nem igazán van idő elmenni vonatozni max hétvégén a pihenés rovására vagy ha szabadságon vagy. Nem tudom mennyi jöhet össze az adományokból erre látok rá de annyi biztos nem hogy mindent tudj finanszírozni. Videóból egyértelműen látszik hogy ez munkája, tehát nem jár el valahová dolgozni.

Más videóknál én is érzékeltem ezt hogy próbálják másolni de úgy érzem nem lehet konkurencia egy olyan csatorna és személy aki nem tud egy önálló szlogent felmutatni.

2023. márc. 6. 11:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt írja magáról: Anno a TV2 humoristájaként dolgoztam, de jelenleg videózgatok és gondolataimmal próbálom szórakoztatni és elgondolkodtatni az olvasóim/nézőim!
2023. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi köze a tömegközlekedéshez? Azt tudom, hogy ilyen témával foglalkozik Kuhár Bence, de itt csak a pénztárcájában kotorászunk.
2023. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Má most mán nincs ott.
2023. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most a Gysevből él de nemsokára jönnek majd a fikázős videók is ha vége a támogatásnak.
2023. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!