Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én csalódtam pozitívan...

Csak én csalódtam pozitívan Dancsóban? Szerintetek is egy jobb irányba indult el mostanában?

Figyelt kérdés

A 2010-es évek eleje óta követem Dancsót, viszont 2018-ban leiratkoztam róla amikor már annyira leeset a színvonal, hogy azt már én sem bírtam. Viszont ma belenéztem néhány mostani videójába, és láttam hogy olyan embereket kritizál bennük mint Hajdú Péter, Whisper Ton, meg ez a Princess Réka. Ugyan szerintem az ilyen tartalmai nem érik el a 10 évvel ezelőtti videóinak a szintjét, viszont ezeken is eléggé jól szórakoztam. Meg ugye Dancsónak a jelenlegi nézőtáborát nagyrészt gyerekek alkotják, és szerintem nem baj hogyha a videóiban elmondja nekik hogy ezek a tartalomgyártók nem éppen a legértékesebb videókat készítik, szóval hasznos is volt a témaválasztása.


Ti ezt hogy látjátok?



2023. márc. 11. 22:40
 1/8 Pillér2 válasza:
90%
Hallgatott a kritikákra, végre önmaga újra.
2023. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Jó későn iratkoztál le.
2023. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1%
Incel dancsó? Én ilyeneket nem szoktam követni.
2023. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Bármerre indul el, engem már nem érdekel. Azzá vált, amit a youtuber pályája elején kritizált, eljátszotta a hitelességét.
2023. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem úgy 2016-2017 környékéig jöttek ki tőle olyan videók amik élvezhetőek voltak. Még akkor ha nyomokban is, de még felfedezhető volt a régi Dancsó. Én akkor kezdtem el megunni amikor már a sokadik luxusfeleséges paródiáját csinálta. Szerintem akkoriban ment át teljesen trash-be, mert egy idő után úgy éreztem hogy már nem parodizálja azt a szutyok sorozatot hanem reklámot csinál neki.
2023. márc. 13. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon régóta trash.

Amúgy ha a saját hangján kezdene el ismét beszélni, akkor lehet belenéznék a videóiba.

2023. márc. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Még mindig flegmázik, ezt sose fogom neki megbocsátani.
2023. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem is tudom miért de az elmúlt napokban megnyitottam egy videóját. Dobtam egy hátast. Utána Binge watching volt. Teljesen megváltozott jó irányba.
2023. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!