Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egyre unalmasabbá kezd válni...

Egyre unalmasabbá kezd válni a TheVR?

Figyelt kérdés

Már játékok szintjén is kb. a meh kategória. Mostani menetrendben is 2 olyan játék szerepel, ami kb kit érdekel... Resi 4, az jó game, de hát szokás szerint végigrohanták azt is.


Illetve azt is megfigyeltem, hogy már elég sok stream el is maradozik.


Mindenképp érezni, hogy változásban van a csatijuk. Vagy csak engem nem kap el már, hogy hű de nézném őket? Kicsit mintha válságba kerültek volna a tartalmaikkal.



2023. ápr. 3. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem már csak a pénzért csinálják. Olyan mintha kedvük nem lenne csak egy munka. Én már egy ideje nem is követem őket, mert a 2 unott arcot nincs kedvem nézni.
2023. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideje már én sem követem a streameket, mivel tényleg nagyon egyhangúak, Pisti eléggé unottan tolja végig a játékokat és nagyon érződik ez a "legyünk már túl rajta" mentalitás.


Azonban az ilyen rövidebb, fun tartalmakat ugyanúgy megnézem, mert az új, vicces és a srácokon is azt látom, hogy ott valóban élnek.

2023. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NTBS ***** válasza:
94%
Valószínűleg nincs motiváció a minőségi folytatásra.
2023. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg ugye technikailag mindig fejlesztettek. Mostmár rég 4k ban kéne streamelniük, de még mindig csak fullhd.
2023. ápr. 18. 06:34
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Még így is sokkal többen nézik őket mint kéne.


A két ostoba primitív kb semmihez nem értő fajankó megszakérti a világot.

Abszolút nincs meg náluk a szellemi hátország ahhoz, hogy ennyi ember felé kommunikálják az általában szubjektív és téves véleményüket.

2023. máj. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen egyetértek.
2023. máj. 9. 08:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pistin érződik hogy kiégett és nem érdekli hogy mit csinálnak. Emlékszem régen Pisti hogy szidta a reakcióvideókat most meg azzal van tele a csatorna.


Jani pedig egyszerűen csak biodíszletként funkcionál. Látszik hogy lenne véleménye de nem mer megszólalni mert tudja hogy Pisti hogyan reagálna rá.

2023. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen ,meg régen élvezetből csinálták, ma meg már csak akkor ha megéri. Kicsit melósabb a tartalom ,egyből el van vetve. Pedig azok voltak a jók, rövid vicces vágott videók, gépépítős liveok. Hiába belekényelmesedtek, és a lelkesedés teljesen elmúlt. Rutin az egész.
2023. máj. 15. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!