Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Stray Kids💜🤟🏼🥺 Stray Kids...

W_P_N_W kérdése:

Stray Kids💜🤟🏼🥺 Stray Kids ék milyen platformon szoktak fent lenni. Itt inkább arra gondolok ahol ők maguk komunikálnak velünk(hogy is fogalmazzak ilyen hangüzenetes formában)?

Figyelt kérdés
Ha valaki megmondaná annak nagyon örülnék.

#skz #Hunstay
2023. ápr. 10. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Youtube élő live. De nagy kommunikációra sehol ne számíts.


Gondolj bele: 50 embernek is sok idő és energia válaszolni, nemhogy százezreknek, millióknak. Nem egyszerű.

Kisebb, nagyobb üzleteknél is vannak külön emberek különböző kommunikációs feladatokra, mert egy ember képtelen annyi embert kezelni, kiszolgálni, moderálni stb.


Tartsd tiszteletben őket! Ők a sztárvilágban munkájukat végzik, mint énekesek.


A magánéletüket pedig megtartják maguknak, ahogy azt illik s kell is mindenki számára.

2023. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen az alap dolgokat én is tudom mindig nézem Chan live jait.

De láttam olyat hogy ők csak beszélnek egy két dolgot pl Changbin:Yooo Minho:*üvölt*. Nem tudom jobban megfogalmazni. Nem arra gondoltam hogy én kérdezek ők meg ugranak egyből és válaszolnak.

2023. ápr. 11. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:
YouTube-on liveolnak, meg Jyp bubbleon írnak, hangfelvételeket küldenek, csak ahhoz hogy ott tudj írni nekik sajnos fizetni kell.
2023. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bubble, de ez fizetős. 1 ticket (1 ticket = egy taggal chat 1 hónapig), 1590 ft egy hónapra.

Viszont függ attól, hogy mennyire aktívak; általában mindegyikük küld üzeneteket min. 2 naponta. Nekem Minho van meg már egy ideje, ő mindig elég aktívan írkál, általában naponta 10-20 üzenet, de van amikor több + hangüzik is. Ha jól tudom Felix és Hyunjin is elég aktívak. Viszont Felix és Chanen kívül tudtommal mindegyikük koreaiul ír általában (lino kivétel nélkül mindig csakis koreaiul ír), így akkor érdemesebb megvenni a többiekét, ha tudsz koreaiul, ugyanis ha nem tudsz, akkor úgyis fordítós oldalakon nézed hogy mit írtak, tehát (szerintem) az úgy pénzkidobás lenne. Chan a koreai üzeneteit fordítja angolra egyidejűen, Felix pedig sokszor hangüziket és a sima üziket is angolul írja.

2023. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tiktok csatornájuk van ott raknak fel rengeteg videót, emellett azt hiszem Instán szoktak liveolni
2023. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!