Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ava Max, Dua Lipa, Lady Gaga,...

Ava Max, Dua Lipa, Lady Gaga, Justin Bieber, Ariana Grande, Katy Perry - maguknak írják a dalaikat?

Figyelt kérdés

Ava Max, Dua Lipa, Lady Gaga, Justin Bieber, Ariana Grande, Katy Perry - maguknak írják a dalaikat?

Egyedül azt tudom hogy Taylor Swift társszerzővel.

Ennyi


2023. ápr. 11. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2023. ápr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De akkor a kedetekkor hogyan hívták fel magukra a figyelmet? Ok tudom Justin Y-val de a többiek?
2023. ápr. 11. 10:55
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehetségkutatók,castingok stb...

Már megvan a koncepció,a termék amihez arcot keresnek.

2023. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerinted én is bejuthatnék egy ilyenre?
2023. ápr. 11. 11:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kell valami amivel ki tudsz tünni. Nézz ki baromi jól, legyen nagyon jó hangod, vagy legalább érdekes személyiséged. Ha valamelyik megvan, és mellé szerencsés is vagy, akkor egy tehetségkutatón akár lehet is belőled valami.
2023. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, most amúgy komolyan okosabb lettem! 😃😂
2023. ápr. 11. 16:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed az album hátsó borítóját, ott írva van, hogy melyik dalt ki szerezte.
2023. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tényleg?
2023. ápr. 14. 14:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ők már vannak azon a szinten, hogy nem kell ilyenekkel fáradozniuk, vagy stresszelniük mert biztos van rá emberük (erre is). elmondják a témát, hogy nagyjából miről szóljon a dal, és ha kész együtt átnézik ha valami nem jön be ezeknek az előadóknak, belejavítanak, vagy kiegészítik. vagy pont fordítva, hogyha már ezeknek az előadóknak kész nagyjából a szöveg, de még mondjuk a végéből hiányzik egy kicsi, és mondjuk pl szerződési határidő van a kiadójukkal a kiadással kapcsolatban és pont beüt náluk a krach (alkotói válság) akkor meg a szövegírójuk besegít. szerintem(:
2023. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy Gaga maga írja a számait, vagy ha nem is így van pontosan, de sok saját dala van az albumain
2023. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!