Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol tudnék Michael Jackson...

Hol tudnék Michael Jackson cuccokat venni? Teszvesz, Vatera megbízható? Még nem mertem neten rendelni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne rendelj onnan!

Engem 2szer vágtak át, másik áruról tettek ki képet- egy jobb minőségűről, és helyette teljesen másat küldtek... utánvéttel jött mindkét csomag ... :S

2010. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vatera teljesen megbízható. Pontosabban az eladónak a vevők által írt értékeléseit kell megnézni. Ha pl. van egy eladó, akinek van 300-ból 300 pozitív értékelése, nem hiszem, hogy pont a te fejed vágná át.
2010. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a segítséget. Beregisztráltam, de még nem tudok vásárolni.

Ezeket szeretném:

[link]

2010. okt. 10. 08:06
 4/4 Tündianya válasza:
Nagyon régóta teszveszelek, vaterázom, megbízható mindkét oldal,de a külföldi e-bay-en is találhatsz ilyen dolgokat, ott viszont már voltak ismerőseimnek rossz tapasztalataik. Legjobb,ha mondjuk Angliából veszel valamit és van kint ismerősöd, akkor ő személyesen intézi az adás-vételt, és akkor nincs az, hogy utalsz és nem kapsz semmit.
2010. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!