Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A felesége egyáltalán nem...

A felesége egyáltalán nem dolgozik? ekkora a szerelem?

Figyelt kérdés

ernyei béla színész 80 feletti, a felesége 37 évvel fiatalabb, jogász.

de tudtommal 2009 óta nem dolgozik, bár lehet, h. csak nem tudunk róla... de semmi másról nem szól az életük, mint utazgatás, összebújás, legalábbis ezt nyilatkozzák mindig.


nekem ez fura! azért mert szerelmesek, nem dolgozik a nő?

azon gondolkozom, aki semmit nem dolgozik ilyen hosszú ideje, az hogy fog tudni dolgozni, ha béla már nem lesz? hozzászokott a jó élethez...



2023. ápr. 26. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
cicuskám gyere tévézgessünk
2023. ápr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg fogja tudni oldani. Nem tudom, mennyire gazdag a papa, de ha orokol egy kis penzt, ingatlant, akkor maris nem fog ehen halni. Felhuz valami vallalkozast, ami hoz eleg bevetelt, ujrahazasodik es tarsai.
2023. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

ok, de ahhoz mind munka kell, nem kevés.

a nő meg talán alig dolgozott pár évet összesen egész életében.

kb. 28 évesen ment hozzá bélához, előtte végzett pár éve a jogon.

aki már 40 elmúlt, és max, életében összesen 4 vagy 5 évet dolgozott, annak kutya nehéz lesz, mert nincs munkakultúrája, nem szokott hozzá a rendszeres munkavégzéshez.

egy vállalkozáshoz pláne sokat kell dolgozni, az nem önjáró.


szval nekem fura, h. vki azon a címen, h. szerelmes, egész nap ül a párja mellett, nincs állásban, miközben elhúz mellette az élet.

2023. ápr. 26. 23:54
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Nemtom, en 30 evesen tartok ott, hogy osszesen dolgoztam talan par evet eletemben alkalmazottkent, mert krvara nem erdekelt a dolog, ettol fuggetlenul minden munkahelyen jol teljesitettem, de a vallalkozas valoban tok mas, sokat kell dolgozni, de a sajatod, tehat megeri.
2023. ápr. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki egy gyárban robotol, mellette húz el az élet. Lehet, hogy örökölni fog egy 100 milliós ingatlant. ha eladja, abból vígan megél. Te mikorra kaparod össze a 100 millót?
2023. ápr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Hát, ha egy unokája korabeli nőt akar valaki, akkor ott azért villantani kell ezt azt.


Annyira nem lehet hülye egy jogásznő, hogy ne gondoljon erre. Nem ismerem őket, de feltehetően fog örökkölni és lehet, vannak vállalkozásaik.

2023. ápr. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
LOL.
2023. ápr. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Pontosan, ahogy az 5-ös leírta.

Mindenféle munka nélkül, legrosszabb esetben is lesz egy háza, amiért csak férjhez ment.

Míg ma ezt több évnyi kemény munkából is baromi nehéz elérni.

2023. ápr. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Oké, de honnan tudod biztosan, hogy nem dolgozik a nő? Egy ügyvéd is tud home officból dolgozni, maximum a peren kell jelenlennie. Megír egy-két hivatalos felszólítást, szerződést, levezényel egy-két válást, ingatlan adásvételt, és máris van miből utazgatnia egész évben. Gondolom, őtnem a Szomszéd Béla keresi meg, hanem a jól fizető elit, akinek mindent megér a diszkréció.
2023. ápr. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
76%
Miert kene dolgoznia? Szerinted az az egyetlen letezo jovedelem, amit a munkaddal keresel? Ha van egy ceg, aminek van egy ugyvezetoje, o csak tulajdonos, akkor abbol is meg lehet elni. Egy 50 evi millio feletti arbevetelu cegnel, ahol adozas utan is marad nyereseg, mar siman el lehet a hatterbe vonulni. De ugyanez van befektetesi alapoknal, vannak, akik az osztalekokbol elnek. Meg az is lehet, hogy vannak ingatlanaik, amik ki vannak adva. Az is egy passziv jovedelem. En inkabb arra szavazok, hogy nem a nonek alacsony a penzugyi kulturaja, hanem neked.
2023. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!