Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A felesége egyáltalán nem...

A felesége egyáltalán nem dolgozik? ekkora a szerelem?

Figyelt kérdés

ernyei béla színész 80 feletti, a felesége 37 évvel fiatalabb, jogász.

de tudtommal 2009 óta nem dolgozik, bár lehet, h. csak nem tudunk róla... de semmi másról nem szól az életük, mint utazgatás, összebújás, legalábbis ezt nyilatkozzák mindig.


nekem ez fura! azért mert szerelmesek, nem dolgozik a nő?

azon gondolkozom, aki semmit nem dolgozik ilyen hosszú ideje, az hogy fog tudni dolgozni, ha béla már nem lesz? hozzászokott a jó élethez...



2023. ápr. 26. 23:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ezt konkretan irtak, hogy nem.dolgozik? Masreszt, ha Bela el tudja tartani, akkor miert is tenne? En is szivesebben utazgatnek, ha megtehetnem.
2023. ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Most mit mondjak? 15 eve nem tart el a ferjem. Nem vezetek haztartast, nincs gyerek, nem vagyok luxusmuci. Jol keresett, sokat takaritott meg, es ki se vagyok szolgaltatva, mert van sajat reszem. Szeretjuk egymast, madarakat fotozunk nemzeti parkokban, motorozunk, vagy otthon ulunk. Boxs, hogy elunk.
2023. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Jsj, 15 eve eltart!!
2023. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez amúgy miért zavar téged? Irígy vagy rájuk, vagy ennyire aggódsz a feleség jövőjéért? :D
2023. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

9

ők nyilatkozták, h. nem dolgozik.

másrészt semmit nem tudsz a jogi pályáról, ha azt gondolod róla, amit írtál.

ráadásul kevered a jogászt az ügyvéddel, talán a különbséget sem tudod, ami köztük fennáll.

én azt írtam, jogász!

2023. ápr. 27. 16:17
 16/19 A kérdező kommentje:

14

téged miért zavar a kérdésem?

azt kérdezek, amit akarok, ami belefér a fórum szabályzatába, anélkül, h. te számkonkérj vagy gúnyolódj ezért.

2023. ápr. 27. 16:19
 17/19 A kérdező kommentje:

10

sehol nem írtam, h. cége lenne, így irreleváns, amit írsz.

ismeretlenül meg ne akard megítélni az én pénzügyi kultúrámat, mert semmi alapod rá.

olyasmit költöttél hozzá a kérdésemhez, amiről szó nincs, se cégről, se céges passzív jövedelemről, de frankón kiszínezted.

2023. ápr. 27. 16:22
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Te is elég sokat költöttél a kérdésedben. Fogalmad sincs az anyagi helyzetükről, de mégis ítélkezel.
2023. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

18


de én nem is az anyagi helyzetükről írtam, okostóni, pusztán arról a tényről, h. a nő nem dolgozik.

érdekességképp hoztam fel a topicot, mert annyira szokatlan, h. egy magasan képzett nő, mert szerelmes, nem dolgozik.

te viszont belementél anyagi dolgokba, amiről fogalmad sem lehet, kitaláltál egy nem létező céget és passzív jövedelmeket.


hogy a nő nem dolgozik, ez tény, ők mondták.

ennyi.

2023. ápr. 27. 16:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!