Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek milyen jelentősége...

Szerintetek milyen jelentősége volt/van Vágó István személyének?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 30. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A "Nagy" kvíz mester volt! Még mikor csak a Magyar Televízió volt (1997 előtt) már akkor kvízműsorokat vesztett. Például: Mindent vagy semmit! És azt tudtad-e? Eredetileg barna színű volt az eredeti hajszíne. Szóval egy jelentős és ismert műsorvezető volt már a kereskedelmi televíziók megjelenése előtt is, a Magyar Televízióban. Egy legenda! Vágó István nevét talán idősebb Vitray Tamással egyen értékű.
2023. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Olyan ember, akiből kéne még néhány.
2023. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ő idejében a nézők még okos emberekre voltak kíváncsiak. Vagy nem, csak nem kaptak mást? Nem tudom.

Egri János kimértebb volt Vágónál, de az vetélkedői is tudásra épültek. Horváth János Öt kicsi négere nemkülönben.

Mindegyikük egyéniség.

Vágót sokszor támadták a legyen ön is milliomosban mutatott stílusa miatt. Hogy az egxiknek segít, a másikat összezavara.

De hát a licence ezt írta elő.


A szkeptikusságát ostoba, buta emberek nem tudták elfogadi. De a világot mindig a kétkedés vitte előre.


A politikai tevékenysége vitatható. Nem mindenven értettem vele egyet.

2023. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Kvíz vezetőnek jó volt.

Politikusnak nem volt az.

2023. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelem a tudomány iránti alázata, és megkérdőjelezhetetlen szkepticizmusa és tudása, következetessége miatt. Kevésbé méltó viszont politikai tevékenysége. (Nem, nem vagyok fideszes, viszont én a jelenlegi "ellenzékben" 0 potenciált látok, racionális elgondolásom alapján).
2023. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Sok éven át követtem a Facebook-oldalát. Igen, kőkemény ellenzéki figura volt, de minden bejegyzését érvekkel, független forrásokkal támasztotta alá. Kristálytiszta logikával tudott érvelni az álláspontja mellett. Legtöbb kritikája azon alapult, hogy egyes politikai hangadók kijelentéseit szembesítette korábbi, ellentétes tartalmú kijelentéseikkel, vagyis felfedte azok ellentmondásait. Ugyancsak leleplezte a sokak által alkalmazott kettős mércét, avagy X miért támadja Y-t (politikai ellenfelét), amikor ugyanazért Z-t (barátját, párttársát stb.) felmenti. Irtó nagy koponya volt, és akik támadták, jellemzően nem tudtak hasonló szinten érvelni ellene, maradt hát a személyeskedés, hogy ő csak szenilis DK-s, egy Gyurcsány-bérenc.


Pontosan ott követett el nagy hibát Vágó, hogy folyton olyan megmondóemberekkel állt le vitatkozni, aki intelligenciában meg se közelítették őt.

2023. máj. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 October15 ***** válasza:
80%

5.: Milyen az a megkérdőjelezhetetlen szkepticizmus? :D


Kérdező: Méditatörténeti vonalon van jelentősége,de ahhoz momentán nagyon nem értek, politikatörténeti vonalon a világon semmi.

2023. máj. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!