Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezt a tótgabit miért futtassa...

Ezt a tótgabit miért futtassa annyira a fideszmédia csak mert egyszer népviseletbe öltözött és álszenteskedett mekkora keresztyén ő? Tényleg elhitték neki?

Figyelt kérdés
2023. máj. 2. 14:05
 1/10 anonim válasza:
16%
Miért foglalkozol vele? Nincs saját életed? Elég kellemetlen, megkeseredett, pletykás ember lehetsz, aki mindenbe beleugat.
2023. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Aki hajlandó a nyelvét az alfelükbe helyezni, azoknak jár a jutalom! Mindegy, hogy Ákosnak vagy Tóth Gabinak hívják őket.
2023. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%

Velem miért nem jönnek szembe ilyen cikkek? Vagy ha jönnek, miért tudom úgy kezelni, hogy leszarom, mert nincs hatással az életemre?

Amennyi energiát tettél ebbe az értelmetlen kérdésbe, fikapöckölésre, már rég regisztrálhattál volna valami tanfolyamra, önismereti csopiba, vagy valahova, ami a fejlődésedet szolgálja.

2023. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Ja igen, majdnem elfelejtettem.

Youtube vidók:

Hogyan érezzünk Tóth Gabi iránt 1-2. rész. Tanulságos.

2023. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
"futtassa" --> na ezzel a szóhasználattal valami fotelba folyt nyugger papa lehetsz, akinek csak az alap csatornák vannak a TV-ben. xD
2023. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Azért futtatja, mert szüksége van ezekre a nyomorult celebekre! Mert a szavazóbázisa az egybites hülyékre épül, azoknak pedig ez kell zeneileg! Ezért vásárolják fel ezeket a "sztárokat". Tudni kell, hogy ez úgy meg, hogy kifizetik az adósságaikat stb... és cserébe melléjük állnak, pl Győzike, Feró, Rózsi stb...
2023. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

(Off: nem akarom bántani a 3ast, de sok helyen láttam már a válaszait, és érdemi válasza nem nagyon volt, viszont vagy beszólt a kérdezőnek, vagy vmi butaságot írt. Tényleg nem értem, ennek mi értelme. A kérdező kérdez tótgabiról, erre menjen önismereti csoportba? :D Ráadásul pont annak kéne ilyesmi, aki folyton csak kiosztja a kérdezőt és láthatóan teljesen kivan az idegrendszere. Az 1-es se semmi. Csak azért ír, hogy beszóljon a kérdezőnek, de azt kéri számon, hogy másokkal foglalkozik, és megkeseredettnek nevezi :D n a ilyen az, mikor egy átlagnál butább megmondja a frankót. látjátok, pont hozzátok hasonló max. átlagos képességű ideggyenge emberek miatt mennek el innen az értelmesebbek. nem itt kéne levezetni, hogy csak gyári munkások/pénztárosok vagytok.)


Tóth Gabit azért futtatják, mert beny@lt a kormánymédiának. Ha olvastad a nyilatkozatait, tudod, hogy Tóth Gabi még a magyar átlagnál is butább, a hangja sem extra, szóval úgy döntött, van az pénz, amiért keresztyén lesz és fideszes lesz. Innentől viszont folyamatosan szerepelni kell és nyomni a fideszes mantrát.

Az utolsónak meg igaza van: a fidesz szavazóbázisa alapvetően a prolikra épül, ők az ilyen tóthgabi-félékkel tudnak azonosulni, akiket „folyton bántanak”.

2023. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Na de belenéztem a linkelt trash videóba, a Hogyan érezzünk-be. 5 percig bírtam.

Mérnöki területen dolgozóként eleve nehezen bírom, amikor valaki a semmit magyarázza. Gondolom, ő is valami unatkozó kozmetikus lehet, aki szabadidejében wannabe pszichoterapeuta lett.

De! A hölgy sikeresen összemos különböző dolgokat. Van, amikor a kommentelők csak fröcsögnek ok nélkül, egy léetező jelenség. Csak mondjuk Tóth Gabinál pont nem erről van szó. Esetleg utánanézhetne, miért is irritálja ennyire Tóth Gabi az embereket (ahogy már feljebb leírtuk), ahelyett ontja magából a baromságokat.

2023. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Figyelj #7

Nem kellene általánosítani és lenézned a bolti dolgozó "prolikat" mert én is boltban vagyok eladó aztán mégsem szólogatok be/vissza senkinek itt (sem). Ne haragudj de ezzel a megszólalásoddal a prolizással, lenézéssel nem vagy semmivel különb mint akinek írtad.


Bocs de ezzel teljesen lenulláztad azt amit előtte írtál és amivel amúgy maximálisan egyet is értek.

2023. máj. 3. 16:09
 10/10 anonim ***** válasza:
9%

Lehet, hogy nem voltam egyértelmű, vagy rosszul fogalmaztam. A NORMÁLIS bolti dolgozókat nem nézem le (van is aldis ismerősöm), csak ilyenből elég kevés van. Azt a típust viszont rohadtul igen, aki a frusztrációját a vásárlókon vagy itt vezeti le, mert többre érdemesnek érzi magát, viszont valamiért még sem jut feljebb.

Na, az 1-es és 3-as hasonló típusnak tűnik.

2023. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!