Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » SoDI mikor takarodik el végre...

SoDI mikor takarodik el végre az internetről?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést akár 15 éve is feltehettem volna, de akkor még nem sejthettem hogy az internet pöcegödrében viszontlátom majd a "nemzet krónikását". Egyáltalán miért jó neki hogy senkit nem foglalkoztat már a "munkássága" - a snecológusokon kívül -, már a létező összes aberrációja feltárult az emberek előtt és ennek ellenére folytatja a show-t?

Megzakkant volna a fhatászbika?



2023. máj. 3. 13:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
SoDI szinte egy senki, és az olyanok éltetik mint te ezzel a kérdéssel. Ha azt akarod, hogy valaki a köztudatból eltűnjön, kategorikusan meg kell fosztani minden lehetséges megjelenéstől. A kérdés ennek ellenkezője, konkrétan reklám (alkalmas arra hogy mások rákeressenek, megismerjék, követővé váljanak).
2023. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nyilván nem reklámozni akarom, csak szimplán nem értem hogy miért jó valakinek hogy az emberek utálják és mégis folytatja azt, amit eddig csinált és nem vált be neki. Ha meg valaki ez alapján a kérdés alapján ismeri őt meg, nem hiszem hogy "rajongójává" válna a pedofilnak. Persze ki tudja.

Épp ezért írtam hogy mára szinte (vagy 100%-ban) csak trolljai maradtak, mégis kitart a "karrierje" mellett (ami számomra érthetetlen).

2023. máj. 3. 14:16
 3/16 Thunderfairy ***** válasza:
8%
Ki vagy mi az a SoDI????? Todod azt fogod látni a neten amire rákjeresel.
2023. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Attól még hogy nem keresek rá idegesít hogy mindenhol lejáratják a magyarokat meg Magyarországot. Linzben legalábbis tuti hülyének nézik a már a magyarokat miattuk. De mondhatnám Pozsonyt is ahol kib.szták őket az étteremből. Persze figyelmen kívül hagyhatnám, csak idegesítő hogy a pedofil így megúszott eddig mindent és továbbra is éli világát.
2023. máj. 5. 14:34
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Az emberek legalább 99%-a sosem hallott róla és fogalma sincs ki ez, mit csinál. Ehhez képest te eléggé jól vágod hogy mi van Linzben vagy Pozsonyban. Kicsit sokat foglalkozol vele és a kelleténél jóval többet tudsz, ezek szerint aktívan követed az életét. Na pont az ilyen figyelem tartja el ezeket az embereket, és ennek a megvonásával lehetetlenülnek el.
2023. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az ember káros, de az elmeállapota romokban.


Ki fogja csinálni magát, nincs hova rohannia.

2023. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
én sem követem léptem-nyomon, legnkább balhévideót láttam, de elcsípek néha egy-egy kijelentést, ilyen volt tavaly év végén hogy idén tavaszra vár egy teljes anyagi összeomlást, de amennyi pénz forgott megfordult régebben ennek az embernek a keze körül már a mostani helyzete is az, bár még ad életjeleket. az durva volt hogy mikor összejött a transznemű barátnőjével, egy év alatt duplája lett az adóssága amit előtte nemtom hány év alatt ért el. valószínűleg pszichiátriai betegsége is van valami, illetve szenvedélybetegség az alkohollal egyre jobban. idén még szerintem biztos hallunk róla, jövő év már kérdésesebb, attól függ talál-e melót
2023. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mióta Kaffka Mercivel megismerkedett, kb azóta kezdték el sokan nézni a napi kötelező balhék miatt.


Eltakarodni valószínűleg nem fog, de már nagyon érik egy feljelentés neki. Van róla konkrét videó anyag, ahogy Jutkát verte, megtépte élő adásban, 2006-ról ott van a rendőrlista, a Bándy Kata ügy, vagy csak hogy az elmúlt hetet említsem, kitette egy ember képét, és adatait a YouTube csatornájára, amiért ellopta Merci telefonját.

2023. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8

Most volt videója.

5 millióval tartozik minimum és a NAV már behajtókat küldene.

2023. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
SoDI egy drogos alkoholista.
2023. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!