Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szíj Melinda számodra is...

Szíj Melinda számodra is idegesítő?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 22:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos egyre igen.Mivel annyira zavar, hogy olyan értéktelennek tartja magát, és semmi reményt nem táplál az egészbe..pedig csodálatos a hangja...Én szurkolok neki, de ha ő nem bizik magába akkor nem tudom, hogy mennyire megy vele..
2010. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2010. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
83%

igen.

De én megoldom és nem nézem nagyon a megasztárt :)

Ha nem szereted akkor csak 1 kattintás és meg van oldva ;)

2010. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
6%
Hát borzongatóan jól énekel, de a hozzáállása engem is idegesít. Legalább hiteles szerepelő, amilyen az X-ben egy SINCS.
2010. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem nézem a megasztár, max ha vége van az x-faktornak, de mindig meglepődök, milyen ratyi hangúak vannak itt a megában. eszméletlen, h h lehet ezeket szeretni.
2010. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Szeretem nézni mindkettő műsort,bár ok,hallásom nincs,

de az x-faktorban a Vastag Tamás tetszik nekem!

A megasztárban pedig Attila

2010. okt. 9. 22:38
 7/24 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nagyon jó a hangja, kár, hogy ilyen pesszimista és nincs önbizalma. De én nagyon szurkolok neki, megérdemelné a győzelmet, az talán helyreállítaná az önbizalmát.
2010. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem idegesítő,de úgy látom teljesen mindegy neki,hogy benn -e marad vagy sem,sztem ha kiesne még meg is könnyebbülne.
2010. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Engem csak az idegesít, hogy olyan keveset mosolyog! Pedig végre már többre is tarthatná magát mint egy hétköznapi anyuka...:((
2010. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%

Engem kicsit zavar már.

Figyu. Úgy van ott, mintha kötelező lenne. mintha őt odarakták volna, hogy énekelj.

dehát Ő!! jelentkezett. nem tartotta senki oda a pisztolyt a fejéhez hogy jelentkezzél.


ez a sok sírás meg ilyenek már idegesít. minek jelentkezett, ha nem akar megasztár lenni?


de amúgy jó hangja van tényleg, de kezd már engem is idegesíteni

2010. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!