Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szíj Melinda számodra is...

Szíj Melinda számodra is idegesítő?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 22:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
35%

sok egy idő után de imádom hallgatni


A női Tabáni István sztem:D

2010. okt. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
19%
Azért ne említsük Tabánit, Melindával egy lapon. Tabáni sehol sincs. Nő létére még Melinda sem bőg éneklés közben.
2010. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
36%
nekem konkrétan megvan Tabáni 1. albuma, és már koncertjén is voltam...:P
2010. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

11:38 vagyok

bocsi ezt egy másik megasztáros kérdéshez akartam írni válaszul:)

2010. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%
Igen, eléggé.
2010. okt. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
52%
Igen, idegesítő, de nem azért, mert annyira sajnáltatja magát, hanem mindenáron vele akarják megnyeretni a műsor, mert "Olyan Susan Boyle-os", miközben feleannyi hangja nincsen. Legalábbis vannak nála jobban a versenyben.. Amúgy annyira nem idegesítő személy, mint számomra egy másik ember a Megasztárban, na miatta nem nézem az egész műsort. Inkább nem is írom le a nevét, mert mindenhol elég rendesen leoltottak, amikor közöltem, hogy nem szimpatizálok vele. Nincs okom az utálatára, egyszerűen nem bírom a pofáját, és tudom nagyon jól, hogy vagy ő, vagy a Melinda fogja megnyerni a versenyt, na azért váltottam az X-Faktorra.
2010. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
Engem idegesít már ez az egész megasztár!!!Tavaly sokkal jobb volt,most olyan nyomi...Senki sem szimpi.Én a Lakatos Yvette-től a falat kaparom,a többiek hidegen hagynak...Az elején tetszett,ahogy a néger lány énekelt,de ki esett az is.Szíj Melindának jó hangja van a korához képest,de nem ő a legjobb és mostanában sztárolják is."Ő a magyar Susan Boyl"De nem is érdekli szerintem... olyan mintha depressziós lenne!!!Nem is nevet soha,meg semmi!
2010. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Tavaly!!!?2008-ban bocsi..
2010. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
43%
engem nem idegesít de az eléggé rossz hogy nincs önbizalma...főleg hogy ennyire csodálatos hangja van . :)
2010. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nagyon jó a hangja! És ha ő nyerné sem volna baj! Csodálatos a hangja, kár, hogy nincs önbizalma.
2010. okt. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!