Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Robert de Niro párja, Tiffany...

Robert de Niro párja, Tiffany Chen, hogy szülte meg a közös gyermeküket?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam, hogy Robert de Niro immár hetedjére lett édesapa. Először azt gondoltam, hogy valami kis feltörekvő aranyásó az anya, aztán rá kellett jönnem, hogy valóban a hölgy már 64 éves.


[link]

[link]


Ez hogyan lehetséges? Az még oké, hogy 79 évesen még nemzőképes, mert férfiaknál ez még azért lehetséges ritkábban, de a nőknek tudtommal hamarabb lejár a biológiai órája. (Nem vagyok jártas amúgy biológiában, szóval előre is elnézést mindenkitől.)



2023. máj. 11. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Béranyával biztosan
2023. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez lehetséges, bár a cikkben az áll, hogy "His girlfriend, Tiffany Chen, gave birth to his seventh child." Tehát "A barátnője, Tiffany Chen életet adott a hetedik gyermekének".


Elég fura, mert én úgy tudom, hogy a béranya hordja ki a babát.

2023. máj. 11. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
És te mindent elhiszel, amit az újságban írnak?
2023. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a Tiffany Chen 45 éves és harcművészet oktató, ő szült gyereket Nironak.

Akire te gondolsz bár ugyanúgy hívják, de filmproducer és valóban 64 éves, tehát ez két különböző személy csak a nevük azonos és mivel a filmproducer híresebb személy ezért ha rákeresel a névre neten, akkor őt dobja ki.

2023. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4: Így már értem, köszönöm.


3: Nem, nyilván nem mindent, de gondoltam ekkorát azért nem hazudnak. :)

2023. máj. 11. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!