Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek a gyerekszín...

Mi a véleményetek a gyerekszínészek életéről? Igaz, hogy nincs gyerekkoruk, és kevés az olyan, akiből nem lesz elzüllött felnőtt?

Figyelt kérdés

Igazából én nagyon büszke vagyok rájuk, de sajnálom is őket egyben.

Shirley Temple élete sem volt felhőtlen, már 2 évesen a tánclépéseket kellett neki gyakorolni, aztán 3 évesen filmben szerepelni.

Pletykákat is terjesztettek róla, mert irigykedtek rá, de még Roosevelt amerikai elnök is dicsérte őt a sikerei miatt.

Igaz, 22 évesen abbahagyta a színészkedést, és inkább a családjával, politikával foglalkozott, viszont szerencsére belőle nem lett drogos.


2023. máj. 12. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség! MA már egy 10-12 éves is képes önálló döntéseket hozni! 14-15 évesen pedig egyedül is képes létezni! Szóval hagyjuk ezt! gyenge emberek, aki a társadalom korcsai, képtelenek megoldani saját gondjaikat! Én dolgoztam 12 éves koromtól, vonatot pakoltam apámmal, benne voltam a munkában nem lettem piás.
2023. máj. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én jelenleg is benne vagyok a szakmában, és igaz, hogy megfordult már a fejemben az a bizonyos "Tényleg ezzel akarom tölteni az életemet?" kérdés,de ha kiválasztanak egy válogatáson, az mindennel felér, minden alkalommal egy kicsit több önbizalommal állok a mindennapi feladataimhoz is. Mindent amit megtanulok,később hasznosítani tudok az élet más területein. Főleg a mai világban (persze csak ha megfelelő szerepet vállalsz), ez a munka pont annyira fogja meghatározni az életed, amennyire akarod.
2023. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!