Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bill Kaulitz meleg?

Bill Kaulitz meleg?

Figyelt kérdés
Szerintetek???????
2010. okt. 10. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Esküszöm agyf*szt kapok ha még egyszer meglátok egy kérdést ami arról szól hogy ez vagy az a sztár meleg-e... Nem azért,de nektek az miért nem mindegy? Ha meleg akkor mi van? Nem azzal kéne foglalkozni hogy kinek mi a szexualitása.Ez MAGÁNÜGY! Inkább azzal foglalkozz hogy énekel,ami nyilvánvalóan rossz.
2010. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én csak kiváncsi vagyok,kinek mi a véleménye!!!
2010. okt. 11. 17:58
 3/14 anonim ***** válasza:
nem meleg
2010. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

Első vagyok! Értem én hogy te kiváncsi vagy kinek mi a véleménye! Én azt nem értem miért mindenki erre kiváncsi??? Meg amúgy is ,ez nem olyan dolog amiről véleményed kéne hogy legyen neked vagy nekem vagy bárki másnak! Ő hivatalosan hetero,akkor az. Az már más kérdés hogy te vagy én ezt elhisszük-e vagy nem. Nincs jelentősége. Engem az idegesített fel hogy minden második kérdés arról szól hogy ki meleg meg ki nem. Fogjátok már fel hogy ez nem lényeg! Vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is!

Sorry ,ha úgy tűnik rajtad töltöm ki,de ez nem csak neked szól,hanem mindenkinek aki ilyen kérdéseket tesz fel.

2010. okt. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1 és 3 válaszoló. Egyetértek veled, akár én írtam volna a véleményemet. A következő kérdés egy másik kategóriában lesz: zsidó-e? Tele van a mamuszom, hogy ez a két legfontosabb kérdés: meleg? zsidó? Akit ez érdekel, keresgéljen akár a google-ban, vagy bármely más netes oldalon. Én sem az alapján kedvelek/nem kedvelek valakit, hogy melyik nemhez vonzódik, és mi a vallása!
2010. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

nem meleg, csak "buznyák".

én legalábbis így hívom azokat, akik nem melegek, de úgy néznek ki/öltözködnek/viselkednek.

2010. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mármint csak fiúk esetén.
2010. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Köszönjük az intelligens hozzászólást
2010. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem azért de egy ilyen kérdésre ennyi válasz érkezik,amit én kérdezek arra meg nulla,pedig szerintem értelmesebb...
2010. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ez sok?
2010. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!