Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ő miért lett sikeres?

Ő miért lett sikeres?

Figyelt kérdés

[link]


Nemrég találtam ezt a videót, hát szakadtam xdd


Ilyen hamis, azt ekkora sztár.

Ráadásul az arca is hatalmas mellé.


Elnézést a rajongóktól



2023. máj. 22. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Rossz a hangosítás, nem hallja jól magát.
2023. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehetséges.

Nem hallja, hogy milyen szar hangja van xd



De egy tehetségkutatót ezzel megnyerni? Vagy jó helyezést elérni?

Szegény sráccal nagyon elhiteti valaki, hogy tud.

2023. máj. 22. 23:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy elfogult leszek kicsit mert szeretem a zenéjét de hát ez van. Ezen a felvételen nagyon rosszul énekel de hát szegénykém még kezdő volt. Ha beírod YouTubeba hogy bonanza banzai koncert akkor lesz egy talán 91'es talált, vagy akörüi. Ott már egész jól énekel, a közönség is rohadt nagy. A hangja még mindig itt ott gatya és az előadás mód sem tökéletes de azért az már egy koncert volt. Mára pedig javult minden téren, ezért tudja minden évben megrölteni az arénat (hallgasd meg az áradást tőle, 2022es felvételen).


Amúgy meg ha szeretjük az előadót ha nem, a siker nem úgy működik ahogy kéne. Vannak nagyon jó énekesek akiket le se sz*rnak és vannak Győzikék akik sok meghívást kapnak. Itt nem Ákost bírálom, mert én szeretem, de szerintem a sikeres egy elég szubjektív kijelentés.


És amúgy meg azért Letts sikeres gondolom mert sokat fejlődött 35 év alatt. Régen meg nagyon jó bulit csinált, elvégre egy koncert arról is szól, nemcsak a zenéről

2023. máj. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!