Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meghalt Tina Turner?

Meghalt Tina Turner?

Figyelt kérdés
Mit gondoltatok róla? Szerettétek a dalait?

2023. máj. 25. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon szerettem a dalait. Most elnézve a diszkográfiáját meg se gondoltam hogy ilyen sok zenéjét ismertem és szerettem is. Whats love got to to with it a kedvencem tőle sokszor éneklem ha eszembe jut
2023. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban meghalt, nagyon szerettem a dalait. DE meghalt két hozzátartozója, a fájdalmat nem bírta elviselni. 88 éves volt, nyugodjon békében.
2023. máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
83, nem 88. Súlyos beteg volt már régen.
2023. máj. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

4. Igen, kedves negyedik, az. De ne foglalkozz vele! Most boldogabb vagy?

Nem kis hírességről van szó. Nem celeb volt ő, hanem celebritás.

Tudod az híresség. Celebritás valaki származása vagy tettei alapján lehet. A XX. század egyik legjobb énekesnője volt.

2023. máj. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
A celeb az erkölcsi hulla, nem csinál semmit és mégis "híres" vagy inkább hírhedt. Mint az a magamutogató Kulcsár Edina és a párja. A világhírű énekesnő nem volt soha celeb!
2023. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
6. Ezt kinek célzod?
2023. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
87%

“Kedves” negyedik válaszoló!

Gyanítom, úgy vetted a szádra a Föld rock Királynőjét, hogy egy zenéjét sem hallottad és azt sem tudod kiről beszélsz…

Igen, zenét mondtam, amit Te hallgatsz, azt valószínűsítem, hogy idézőjelbe kéne tenni… (“zene”)😁

Hallgatod a rengeteg nő gyűlölő, értelmetlen szövegű cuccot, ami 1-2 évig felkapott-hirhedt, de egy Tina Turner zene, még a 60-as évek el sem kezdődtek, berobbantotta magát és akkorát szól a mai napig, hogy ezt a címet senki el nem veheti tőle!

Egy tisztességes személy nevét merted a szádra venni, javaslom: üss rá egyet, mert, ha így folytatod, majd más megteszi…

Tina Turner életét sosem kísérte botrány, becsületes volt, ember tudott maradni a pénz-és hírnév ellenére.

A többi válaszolónak nagyon köszönöm, hogy ilyen értelmesek és kultúráltan megírták Ők is a véleményüket!☺️☺️

2023. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon szerettem Tinat. A könyvet is elolvastam - eletrajzat-, amit Kurt Loderral irt. Amilyen sikeres volt vilagszerte mint enekes, a maganelete olyan szerencsetlenül alakult, legalabbis amig meg nem ismerte Erwin Bachot. Az elsö ferje kegyetlenül bant vele, ket gyermeke meghalt. Amikor Amerikat elhagyta, Nemetorszagban oriasi sikere lett, ott nem ugy tekintettek ra, mint egy afro emberre, hanem mint enekesre, es nagy tiszteletet kapott, amiert nagyon halas is volt. A 2. ferje Erwin Bach mellett azonban nagyon boldog kapcsolatban elt, aki nemcsak a maganeleteben allt mellette. Utolso koncertjet 67 eves koraban adta- azt hiszem egy koncertsorozat volt raadasul, több orszagban. A temetesere szerettem volna elmenni- mivel csak egy par km-re lakott tölem Küsnachtban, de ma olvastam a neten, hogy a ceremonia a szük csaladi körben fog lezajlani, meg a tavolabbi rokonokat sem szerette volna a temetesre.
2023. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!