Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez a Balázs Kicks-es kölyök...

Ez a Balázs Kicks-es kölyök kinek a mije lehet?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná miről van szó, a srác tizenévesen olyan cipőboltot nyitott amiben milliós cipőket árul, és folyamatosan celebek járkálnak be hozzá reklámozni (gondolom nem ingyen). Én kétlem, hogy saját erőből játszana cipőboltosat milliós tételekkel... Inkább valami gazdag rokon lehet a dologban.

#pénz #balázs kicks
2023. jún. 3. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Jó, hát ez egyértelmű.

Egy ilyen bolt beindítása vagy 100-200 millió forint.

Biztos volt pénze...

2023. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szülei gazdagok. Amúgy olyan cipőt sztem jóérzésú ember nem venne fel.
2023. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyereknek miből lenne pénze...? Nyilván a szülők tettek alá pár 10 milliót milliót, hogy jó van fiam 'mennyé nyisd meg a boltod.

Az is nyilvánvaló, hogy az újgazdag sznob réteget szolgálja ki, nem a fanyalgó munkásosztályt.

Mivel valószínűleg ő is ebben az újgazdag közegben szocializálódott, így tudja, hogy a gazdag sznoboknál presztízsértékű ha valami 10x többe kerül mint az, amit egy proli megengedhet magának.


Párszor az algoritmus beajánlotta a videóit, belenéztem, de néhány perc után kikapcsoltam. A srác nem tehet róla, de rohadtul nem kamera kompatibilis a stílusa meg a beszéde. Kb. mint valami NPC aki képtelen önálló gondolatokra.

2023. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen vagyonnal rendelkezhet ez a srác, pár tíz millió forint? vagy hogy kell állni ehhez ha ő irányítja és folyamatosan szerzi be cipőket? százmilliós nagyságrendű háttér? ( mert pl. most dobott be olyat ajánlottba hogy KIUTAZTAM KÜLFÖLDRE EGY 5 MILLIÓS CIPŐÉRT) de közben helyben meg tömegközlekedéssel ment el megvenni egy földgömböt szóval nem tudom
2023. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
35%
Szerintem self made man, gyetván csaba interjúban mindent elmond
2023. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!