Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber nem olyan mint...

Justin Bieber nem olyan mint egy megneveletlen kölyök akire hirtelen sok pénz szakadt? Folyamatosan romlik. Nem vagyok féltékeny rá, ha én lennék az ő helyében tuti én is az összes kiscsajt kihasználnám (és persze megpöckölném:D). Vélemény?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
az emberiség megérett a pusztulásra. ez a véleményem.
2015. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
justin bieber homo
2015. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
legyen homo, ő dolga. a probléma ott kezdődik, hogy ilyen szubhumán taigetosz-pozitív véglényeket "futtatnak fel" korunkban. és még a középkor volt sötét!
2015. jan. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem véletlenül nem vagy az ő helyében ahogy látom.. Egyébként miért használ ki mindenkit? A zenéi teljesen jók, és igen voltak botrányai ,de azokon már túl van. És az ő élete sem könnyű... A pénz nem minden,de szerintem neked ezt hiába magyarázom. Mindegy is,igazából egyet tényleg nem értek ,hogy ha valaki utálja akkor miért van vele elfoglalva? Azért ,mert általában az ilyen kis ,,utálóknak" olyan szánalmas az életük,hogy unalmukban nincs más dolguk. (És én nem vagyok JB rajongó)
2015. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!