Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lett ennyire befutott,...

Hogy lett ennyire befutott, okos, ember Elon Musk? Le a kalappal előtte!

Figyelt kérdés
Annyi okos ember van a Földön, neki volt bátorsága nagyokba fogni?

2023. jún. 5. 05:26
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ő egy jó pénzügyi befektetők és lobbista. Tudományos munkássága gyakorlatilag semmi. Ami eddig kiszivárgott róla, az alapján vállati vezetőként sem annyira remekel.
2023. jún. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Neki volt hatékony bérgyilkos sleppje, ami miatt senki se tudta elcseszni az üzleti aktivitásait. A többi sztori a gyermekmatinéba való.
2023. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
86%
Sajnos nem az igazán okos emberekből lesznek az igazán gazdagok.
2023. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
talált egy piaci rést, ez az elektromos autó volt és alkotott hozzá egy brandet, egy mítoszt, hogy az ő autói gyakorlatilag a világ megmentői. A recept működött. Viszik mint a cukrot, és egy totál átlagos minőségű autóról beszélünk.
2023. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Én őszintén nem tudom, hogy miért éppen a Tesla.


Nekem ha már elektromos sportos kocsi, sokkal inkább Porsche Taycan. Valamennyivel drágább, de sokkal több élet (inkább izgalom) van abban az autóban, legalábbis számomra sokkal, és egyik magyar videós is beszélt róla, hogy neki a Taycan álomautó, vagy nem tudom hogy fogalmazott.


Mivel jobb egy Tesla X, mint mondjuk egy MB EQC? Olcsóbb, de kevésbé jó?

2023. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Én őszintén nem tudom, hogy miért éppen a Tesla.



Nekem ha már elektromos sportos kocsi, sokkal inkább Porsche Taycan. Valamennyivel drágább, de sokkal több élet (inkább izgalom) van abban az autóban, legalábbis számomra sokkal, és egyik magyar videós is beszélt róla, hogy neki a Taycan álomautó, vagy nem tudom hogy fogalmazott.



Mivel jobb egy Tesla X, mint mondjuk egy MB EQC? Olcsóbb, de kevésbé jó?

2023. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Bocsi a duplakommentért, valamit meg akartam nézni, így lett kétszer majdnem (de csak majdnem) ugyanaz a komment.
2023. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!