Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért bántják olyan sokan...

Miért bántják olyan sokan Jisoo-t (Blackpink)?

Figyelt kérdés
Ma posztolt egy új képet instára, hogy Sidney-ben van, és annyi utálkozó kommentet kapott, hogy az állam leesett. Teljesen lehidaltam. De még blinkek is írtak olyanokat, hogy lépjen ki a bandából... Mi van az emberekkel? Mi bajuk vele?

2023. jún. 18. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez most a képtől függ, hogy milyen képet csinált.
2023. jún. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a képen?
2023. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg már fél évvel ezelőtt is ez volt. Gondolom irigylik.
2023. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Jennie sokkal több "utálkozást" kap minden képe alá,illetve sokszor ugyanaz az acc ír 5 kommentet is,amik nagyrésze hányós,meg malac stb...hangulatjelekből áll,azaz köze sincs valódi negatív kritikához,élettelen 12 évesek szórakozása ez,de szerintem minden idol,sőt híresebb ember kap ilyeneket a több 10ezer komment között.
2023. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

Mert nem tud énekelni, táncolni meg főleg nem. Meg is érdemli


Annyi jelentkező közül egy ilyet válogatnak be 😂😂 nevetséges

2023. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Talán próbáld meg TE MAGAD!
2023. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Ötös jó nagy pötsfei vagy xD

Azért ha beválogatták a többszáz/ezer ember közül,valamit csak láttak benne,ha más nem a visualt/külsőt. Hangja szerintem nem rossz,de ez magánvélemény. Jó nem egy Whitney Houston,de egy idolnak nem feltétlen kell annak lennie. Az utálatot gyalázást pedig senki sem érdemli meg aki nem rossz ember,és nem árt szándékosan másoknak. Közutálatot pl.:Sztálin és hasonló emberkék érdemelnek csak a miheztartás végett. Jisoo pedig mégcsak nagyképűnek sem tűnik,abszolút aranyos,és kedves személyiség(nek látszik aztán ki tudja). Mondjuk amúgy sokkal többen szeretik mint utálják,és tény hogy Jennie kapja magasan a legtöbb utálkozást 100x annyit mint Jisoo. Én őt is ugyanúgy csípem,de ez tény.

2023. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%

Nem 🍆fej vagyok életem, hanem őszinte.


Igen, azért válogatták be mert Koreában szeretik ezt az átlagosan csinos visualt. Mert jisooka max átlagosan csinos.

Mint yoona az snsd-bol.

Azt is eladtak visualnak, a birka rajongok meg megettek :D


Közben meg sehol semmi; egy átlagon aluli kislány.


Az hogy egy ennyire botlábú lányt képesek voltak debutaltatni, egyszerűen nevetség tárgya.

Borzalmas nezni a színpadon, főleg a profi táncosokkal körülötte….

2023. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Nincs olyan híresség, aki ne kapna naponta rengeteg negatív kommentet.

Csak egyeseknél aktívabb, másoknál passzívabb a moderáló személy.

Emberileg nagyon szeretem Jisoo-t amúgy, de tényleg nem erőssége a tiszta éneklés… ami elég nagy hiányosság, ha elméletileg énekes vagy, 🫤 de láttunk már sok példát, akiket ennek ellenére szeretnek.

2023. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem azért jó hangja van attól, hogy nem sikítja úgy a high noteokat, mint Zámbó Jimmy. Nagyon egyedi hangszíne van, amiben stabilan tud énekelni.
2023. jún. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!