Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják sokan a közismer...

Miért utálják sokan a közismert Lagzi Lajcsit?

Figyelt kérdés
Rengeteg facebook poszt van mostanában róla, a helyzetéről. Két réteg van, vannak akik utálják, rengeteg ilyen hozzászólás van, vannak akik viszont mellette állnak és írják, hogy miért kell azt az embert mindig bántani.

2023. márc. 14. 19:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Hát mert ugye bűnöző. De szerintem ő is be fog állni a fideszbe, és akkor nem kell leülnie sem a büntit. Illene és egy ilyen pártba
2023. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert ocsmány módon nem vállalja a felelősséget....
2023. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%
Lajcsit azért lenne fontos elítélni, mert attól hogy celeb valaki még rá is ugyanúgy vonatkoznak a törvények. Az hogy lopott, bizonyított tény, innen meg nincs miről beszélni. Nem állhat a törvények fölött csak mert híres és tehetséges zenész.
2023. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Híres gazdasági bűnöző, akár csak Győzike. Az emberek meg nem szeretik, ha egy bűnöző megússza a tettét, csak mert gazdag és híres. Ugyan ő még nem úszta meg, talán nem is fogja, de elég aktívan próbálkozik elkerülni a tényleges börtönt.
2023. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt vele semmi bajom, igaz nem hallgattam reggeltől estig a mulatósát.

De mostanában ködösít rendesen, ellentmondások vannak idő előrehaladtával a korábban mondottakkal szemben.

Bántani?

Tett valamit, ami bíróság elé került . (A biróság elé kerülőket szerinted bántják?).

Egy alapvető kérdésre (mint a római jogban is benne van) szerinted mi a válasz?

Az úgy szól: kinek állott érdekében, ki húzott hasznot belőle?

Erre mi lenne a Te válaszod?

2023. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Mert egy pénzsóvár, mohó alak, aki lopott, csalt.
2023. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Én mindig is utáltam, a förtelmes, minden szintet alulmúló "zenéje" miatt.
2023. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Az igen, szóval itt is utálják jónéhányan. Azért, mert lopott meg bűnöző igaz? Mert tőletek lopott vagy mifene???
2023. márc. 14. 20:33
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, normális ember az összes bűnöző tolvajt megveti, nem csak azt, aki közvetve neki okozott kárt. Ráadásul az olyat, aki dús gazdag, és még az se elég neki hatványozottan.
2023. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

"Mert tőletek lopott vagy mifene???"

Mondhatjuk úgy is, mivel a közművek lopása hálózati veszteségként jelenik meg, és azt a szolgáltatók visszaosztják minden becsületesen fizető fogyasztóra.

Különben nekem Lajcsi közömbös volt mindig is, a zenéjét sose hallgattam, de a sunnyogása, terelése, a folyamatos felelősség alóli kibújási kísérletei miatt egy végtelenül unszimpatikus szarházi alak lett a szememben, úgy hogy nem is ismerem. Miért nem tudta befogni a pofáját, kussolni, azt mondani, hogy sajnálom, megbotlottam kapok érte amit kapok, vállalom. Egy szarházi terelő, persze, majd az utolsó senki csinált mindent, amiről ő nem is tudott, még biztos minden hónapban csodálkozott is, hogy mennyi plussza lett, amikor beszedte a bérlőktől a fogyasztás után a lét, és a szolgáltatóknak csak a negyedét kellett továbbutalni.

2023. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!