Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek mennyire helyénval...

Szerintetek mennyire helyénvaló, ha egy fiatal lány összejön egy tőle 12 évvel idősebb előadóval? (Kifejtem lent)

Figyelt kérdés

Az előadó nevét semmilyen esetben nem fogom leírni!

Egyik barátnőmnek volt szerencséje megismerni az egyik hazai előadót. Eleinte egyszerű "sztár"-rajongói viszonynak tűnt, de aztán kezdtem furcsállni, hogy újra és újra találkoznak. Egyre többször szerveztek együtt programokat, egyre többet beszélgettek, kezdett átalakulni a viszonyuk. Már eléggé régóta tart ez a szituáció és most elérkeztek oda, ahol lassan kimondanák hivatalosan, hogy együtt vannak. Ezen én eléggé ledöbbentem, de barátnőm is hezitál. Mielőtt folytatnám a történetet, szeretném elmondani, hogy amennyire én belelátok ebbe, illetve amennyit megtudtam, az alapján ez tényleges szerelemnek tűnik, nem egy rajongó kislány kihasználásáról van szó (remélem).

Ennek a szerelemnek köszönhetően nagyon szeretnék már "hivatalos" mederbe terelni a kapcsolatukat, de azt hiszem, egyértelmű, hogy van mit átgondolni ebben a szituációban.

Kezdve a 12 év korkülönbséggel. Elég sok, de vannak ehhez hasonló példák, működőképes párkapcsolatok. De ez a korkülönbség egy nem szokványos helyzetben merült fel, mégiscsak egy hírességről van szó. És persze, ők is "csak emberek", de mégiscsak más jellegű életet élnek és más jellegű és mennyiségű figyelem összpontosul rájuk.

Megmondom őszintén, féltem a barátnőmet, félek, hogy hova lyukadhat ki ez az egész, mi lehet a vége...

Ti mit gondoltok? Hogy döntenétek, cselekednétek? Esetleg voltatok/ismertek olyat, aki volt hasonló szituációban?

Kérlek, tényleg ne írjatok rosszindulatú kommenteket, tényleg segítségre van szükségünk! Mi is átbeszéltük, de én nem tudtam neki sok okosat mondani, csak a saját véleményemet.



2023. júl. 11. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Mennyi idős a lány? Mert az sehol nem derül ki. Ha 17 felett van, akkor oké. Egyébként eléggé bizarr lenne..
2023. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemsokára tölti a tizenhetet
2023. júl. 12. 00:28
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Szóval jelenleg 16 éves, és 28 éves csapja neki a szelet... Nem tudom hogy ez mennyire igaz, de ha az, akkor valóban nem normális.

Még akkor sem lenne normális ha egy átlag majdnem 30 éves próbálna összejönni egy gimissel, nem hogy egy előadó a kiskoru gruppijával.

2023. júl. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

2. Ez eléggé beteg, de tényleg.


Valahogy sejtettem.. komolyan, mi jár a felnőtt férfi eszében? Beteges. Miért nem egy felnőtt nővel jön össze? De a kislány sem okés így.. hisz kislány..

2023. júl. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Mit tudsz tenni ellene ?

Pont semmit. Ha elindul a vrzérhangya, akár a lányban, akár a pasiban, csinálhatsz, meg oszthatod az észt, sőt odahegesztheted a radiátorhoz otthon, akkor is megteszi. Inkább segíteném, nem tiltanám, vagy okoskodnék, hogy ezt ne, meg azt ne.

Kinél jobban tiltasz valamit, annál jobban kell.

2023. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Melyik előadó?
2023. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem gondolom, hogy a korkülömbség önmagában nagy volna, de a lány még fiatal/éretlen. Ebből nem lesz normális, tartós kapcsolat.
2023. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!