Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a Blackpink-ből...

Szerintetek a Blackpink-ből ki a (többi lent)? És ki a bias-otok?

Figyelt kérdés

Legvicesebb..

Legkomolyabb

Legvisszahúzódóbb..

Legszebb..

Legbeszédesebb..

Leggyerekesebb..

Legcukibb..

Kíváncsi vagyok, mert ezekre nem tudom a választ.



2023. júl. 12. 21:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kivágott rész, de hagyjuk! Nem érted, hogy ő szép! Nézd meg megint azt a nyolc képet amit ide beküldtem!
2023. júl. 27. 22:11
 12/19 anonim ***** válasza:
33%

Az a nyolc kép szerkesztett és nem nyers cica

Nem mintha azokon jó lenne 😂😂

Sovány és nem jó az arca. Fogadjátok el

2023. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

[link]

Szerinted Lisa nem sovány? Hogyha eddig azt hitted, hogy nem az, akkor most azt fogod hinni. Amúgy te szerinted szebb vagy BÁRMELYIK Blackpink tagnál? Mert nem hinném! Én nem vagyok szebb, elismerem! De te elismered? Nem hinném, hogy van olyan lány vagy nő a Földön aki(k) szebb(ek) lenne/lennének náluk. TALÁN még Jenna Ortega. De nem hinném, hogy pont te lennél az, aki szebb lenne náluk. Na mindegy nézd meg a képet, és hagyjuk a francba a vitát!

2023. júl. 27. 22:45
 14/19 anonim ***** válasza:
33%
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2023. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ezen a képen mi a vicces?
2023. júl. 27. 23:00
 16/19 anonim ***** válasza:
33%
Micsoda isteni szerencse hogy a yg pont megtalálta a világ 4 legszebb lányát és pont őket rakta egy csapatba, hat hihetetlen
2023. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy ezt a vitát hagyjuk a francba, de neeeem, mert neked oda kellett írnod a nevetős emoji-kat! Amúgy igen tényleg szépek! Hogyha te benne lennél a Blackpink-ben, TE lennél a visual hole, és ezzel én a "vitarészemet" lezárom! El lehet tünedezni mostmár innen (mármint neked), mert nem szeretnék 80 válaszos kérdést itt magamnak, amiből 50 a te válaszod, és 25 az enyém. Bye bye👋👋!
2023. júl. 27. 23:10
 18/19 anonim ***** válasza:
33%
😂😂😂😂
2023. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
#18 igen, neked mondtam!
2023. júl. 28. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!