Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol találom meg normálisan...

Hol találom meg normálisan ezt a képet?

Figyelt kérdés

Keresek egy képet, amin Nina Dobrev, Ian Somerhalder és Paul Wesley szerepel együtt, pontosabban ezt:

[link]

De viszont normál képként, nem így háttérképben. :S


2010. okt. 13. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, mi a probléma. Ez egy normál kép, semmi nem predesztinálja arra, hogy csakis háttérképként használhatod. Vagy ha úgy érted, hogy nem kell a felirat, akkor simán ki tudod vágni belőle a fejeket magadnak.
2010. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam mint egy normális paparazzó képet (vagy fotósorozat, nem tudom mi ez) ne legyenek ilyenek a színek stb.
2010. okt. 13. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Jaaaa. Hát úgy nem biztos, hogy megtalálod, mert egyáltalán nem biztos, hogy a fotós aki készítette, kirakta a netre a plakát szerkesztetlen eredetijét. Nem nagyon szokták, sőt, sokszor nincs is olyan eredeti, amin ezek tényleg együtt vannak, hanem úgy készítik programmal különböző képekből összevágva. Max ha ez egy kocka a filmből, akkor megállítod a filmet és csinálsz egy printscreen-t.
2010. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem sincs kinn, utánanéztem, nem találtam:S...
2010. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm :) sikerült megtalálnom
2010. okt. 14. 19:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd az eredeti képet? *.*
2010. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2010. okt. 17. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!