Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Robbie Williams bemelegedett?...

Robbie Williams bemelegedett? Avagy hogyan értsük az új klippjét?

2010. okt. 13. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ugy értsük hogy ilyen az igazi barátság

bár amikor elkezdtek levetkőzni valami másra gondoltam:D

2010. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Amikor legelőször megnéztem, ez futott át az agyamon: Ez tuti meleg lett...vagy valamit félreértek?

És azóta sem jutottam dűlőre. :)

2010. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
most nősült meg, ami egyrészt rossz, mert nem szerezhetem meg magamnak, viszont nem is meleg :D
2010. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló kb. azt gondolta, amit én, de a másodikban is van igazság...
2010. okt. 13. 21:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt a videóklipet a Túl a barátságon c. film mintájára készítették.

:)

2010. okt. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem Williams sosem volt százas, úgyhogy tőle már semmin se lepődök meg, de Barlowról eddig azt gondoltam, hogy van egy kis esze meg hangja is és nem az ilyen médiabotrányokból akar megélni, mint a "kollégája"...tévedtem.
2010. okt. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Jaj! A pólós résznél én is megijedtem! Egyébként nem tudom mi az igaszság/de van igaz barátság. De, hogy itt erről van e szó azt nem tudom. Robbie-t úgy is szeretem zeneileg.
2010. okt. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bemelegedett ? :O Régen is olyan forró volt, hogy tojást lehetett volna sütni rajta :D , amúgy nagyon jó a szám és a klipp is :)
2010. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy kell érteni, hogy kibékültek Barlow-val, és ennek így akartak emléket állítani, hogy ilyen melegen szeretik egymást. :)
2011. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!