Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pataky Attila miért tagadja/ti...

Pataky Attila miért tagadja/titkolja el az öccsét fiútestvérét?

Figyelt kérdés
Öccse egyébként Pataky László lelkész.

2023. júl. 26. 14:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Miért? Tagadja vagy titkolja?
2023. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nyílván a két opció közül valamelyik a helytálló,mert sehol egy önéletrajzban nem írnak az öccséről.
2023. júl. 26. 15:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Na bumm, nekem se tudja egy csomó ismerősöm, hogy van egy tesóm. Ha direkt rákérdeznek megmondom, de amúgy nem beszélek róla. Jóban vagyunk egyébként.
2023. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert senki életrajzába nem tartozik bele az egész családja, az sehol sem releváns.
2023. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem írnak róla, még nem tagadja. Lehet, hogy a tesója sem szeretné, ha ő lenne a "Pataky testvére". Az egyik húgom több együttesben is énekelt, büszke vagyok rá, örülök a sikerének. Ennyi.
2023. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem, de a Wikipédián is és különbözó biográfiákban kifejezetten úgy van írva, hogy csak 1 lánytestestvére született. Ami durvára nem igaz.
2023. júl. 26. 18:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Adott esetben a testvére szégyelli/tagadja le öt, és ezért nem engedi, hogy bárhol is megemlítse a rokoni kapcsolatot - a személyiségi jogok alapján ezt megteheti
2023. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mármint ő? Miből gondolod, hogy a testvére?


[link]

2023. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdezö: miböl gondolod, hogyha találsz egy Pataky nevü embert, az feltétlen az énekes rokona, ez ugyanis nem annyira ritka név!
2023. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Neeeeeem. Dehogy!!! Nem ő az!

Akkor elmondom, hogy honnan tudom..

Pataky László a 90-es és a 2000-es évek elején ebben az adott X borsodi településen tevékenykedett lelkészként ahol élek. És Attila is csinált itt bulikat anno ingyen.Patakiék anyukáját pedig személyesen ismertük mert járt párszor László fiához vendégségbe. Szüleim sokat beszéltek a nénivel és elmondott mindent a korábbi életükről stb stb..

Később Pataky László elköltözött különböző településekre.. Na, de a lényeg,hogy valamiért mintha nem is lennének már egymásnak.

2023. júl. 26. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!