Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szimpatikus Ambrus Attila?...

Szimpatikus Ambrus Attila? Alias a Viszkis?

Figyelt kérdés

Nem ismerem személyesen de nekem nem szimpatikus, amit láttok az hogy arrogáns a modora és be képzelt.

Egy celeb lett belőle vetélkedőkbe, műsorokba teszik be és ezzel valahol meg vagyok elégedve de részben nem.

Dicséretes hogy és talán jó példa hogy a múlton tovább lehet lépni nekem se a bankrabló múltja miat nem szimpatikus, másrészt meg nem értem hogy manapság mindenki celeb lehet?


2023. jan. 18. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem kéne így sztárolni.

Kétségenkívül ügyes és értelmes. De nem kellett volna belőle akkor se sztárt csinálni.

2023. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem szimpatikus. Szimpatikus akar lenni. De akkor is csak egy bűnöző.
2023. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom úgy van vele, hogy legalább ennyi értelme van az életének, meg amúgy is valahonnan pénzt kell szereznie, hogy törlesszen a meglopott bankoknak. De ez a törlesztés kb. élete végéig el fog tartani, és ezt ő is tudja.
2023. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Bosszantó, hogy egy bűnözőből ( oké, tudom letöltötte már a büntetését ) sztárt, celebet csináltak.
2023. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Megbűnhődött. A büntetését letöltötte.

Egyetlen szempontból példaadó= a börtönben művelődött, szakmát tanult, hátra hagyta a bűnözést. Normális családot alapított. Szorgalmasan dolgozik, eltartja önmagát, a családját. Ez az, amivel a bűn útjára tévedt fiataloknak példaadó lehet= a börtön után is van visszaút a becsületes, normális életre.

2023. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem kimondottan a személye, hanem az dühít hogy tényleg bárki celeb? Erre van igény? És hányan veszik a könyvét...Táplálják rengetegen a szomorú tényt: igen, erre van igény. Szánalmas.
2023. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kettős érzéseim vannak vele kapcsolatban.

Inspiráló lehet másoknak, hogy van visszaút a bűnözésből.

Ugyanakkor az áldozataival jobban együtt tudok érezni.

Mindenesetre egy pozitív példa. Nem feltétlenül kell sztárolni, de az sem baj, hogy híres, mert példaképpé csak így tud válni mások számára.

Azt hiszem csak az nem szimpatikus, ha valami bulvár hülyeség szerepelteti. De ugyanakkor megértem, hogy elvállalja, mert ez is fizet. Szóval nem Ambrus Attilát okolom érte.

2023. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 harebell ***** válasza:
100%

Most csak emberileg nézem: értelmesen nyilatkozik többnyire, van humora és öniróniája, józan esze is több, mint sok más celebnek.


De én is sokszor beképzeltnek meg arrogánsnak látom. Sértődékeny és akaratos. Rengetegszer lenéz másokat, nekem ez benne a legellenszenvesebb, annyira lenézően tud megnyilvánulni másokról, hogy azok nem értenek semmihez, lusták vagy hogy milyen emberek. Pont neki nagyon meg kéne gondolnia, miket mond másokról.

2023. jan. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen pontosan kettős érzés az zavar hogy arrogáns és nem értem mire fel? Itt van a másik nagy celeb Varga Irén, komolyan mondom ha azt a nőt is össze vissza hívják majd műsorokba a facebookot meg mident letörlök.
2023. jan. 19. 08:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem
2023. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!