Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jenna Ortegának vannak szolgái...

Jenna Ortegának vannak szolgái,cselédei,talpnyalói?

Figyelt kérdés
Helyette minden házimunkát megcsinálnak meg se kell neki moccania?

2023. júl. 28. 09:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Ezt úgy írod mintha csak hollywoodi sztároknak lennebejaronoje kb bárkinek lehet
2023. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
Én lennék a rabszolgája. Megverhet ostorral, rám taposhat tűsarkúval, amit csak akar. Még a talpát is nyalogatnám.
2023. júl. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne csinálhatna házimunkát?
2023. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Attól még mert valaki gazdag és híres, nem feltétlenül vannak "cselédei". Sőt, szerintem pont a híres színészek azok akik lényegében csak otthon tudnak normális, hétköznapi életet élni, és ezt, amennyire én tudom, Jenna és a családja is kihasználja. Nyilván van ezeknek az embereknek bejárónője aki takarít, meg sofőrje meg amikor kimegy az utcára, testőre, de ettől függetlenül szerintem kihasználják, hogy otthon normális családként tudnak együtt lenni.
2023. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Takarítónője ilyesmije tuti van.
2023. júl. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
🤣🤣🤣 mit csinált ez a csaj a férfiakkal hihetetlen
2023. júl. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

20 éves lány. Még a szüleivel él. Hamarosan vesz egy 6 szobás 10 fürdőszobás, mozi, fitnesz terem és uszodával rendelkező villát. Szerinted ő fog takarítani vagy füvet nyírni 15.000 m2es telken vagy megbiz egy takarito céget és egy parképítő vállalatot?

Na ugye. Ja és gondolom forgatások alatt Hollywood fizeti az ellátást, köztes időszakban meg étterembe megy

Minden nagy és kis filmes üdvöskénél így megy

2023. júl. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átlagos családban nőtt fel. Pont azt mondta, hogy az anyja rengeteget autózik a munkahelyére, és mellette még a kisebb testvéreit is hurcolássza.

Nem úgy tűnik, mint akiknek annyi “szolgájuk” van.

2023. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Most már lehet mert már befutott a wednesday-el

5 millió dollár a becsült vagyona

2023. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Cseledet stb akkor alkalmaznak ha valami bszott nagy villája van az embernek egyebként nem mert eleg nagy kockázat az.


Ortegának meg nincs akkora vagyona 5 millio az usa ban egyaltalan nem számít soknak

2023. szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!