Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi ez a nagy Katy Perry láz...

Mi ez a nagy Katy Perry láz mostanában?

Figyelt kérdés
Nekem már kezd a könyökömön kijönni,h a csapból is ő folyik állandóan,mindenhol róla hallani.Eredetileg nincs vele semmi bajom,a zenéjével se,de már kicsit kezd idegesítő lenni.
2010. okt. 14. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
hát sztem nagy dolog hogy a világ rengeteg országa, tája, szép vidéke közül pont minket, Magyarországot választotta.
2010. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagy katicából van elegem =/

"sziasztok, nagy katica vagyok, és szerepelni fogok katy klipjében. van egy húgom, de neki nincs olyan jó hangja mint nekem"

2010. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaja,az is eléggé gáz már :)
2010. okt. 14. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:
kövezzetek meg de én azt sem tudtam ki az. a reklámban hallottam először róla.: D
2010. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Inkább róla mint a selejt megaszarosokról meg az SP féle hulladékokról:D
2010. okt. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nem ő választotta Magyarországot hanem a menedzser-e üzleti okokból!
2010. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Katy az egyik kedvencem. Most eléggé népszerű lett Magyarországon is,ez érthető,hiszen itt forgatta a klipjét,meg koncertje is volt. Bár egy kicsit én is túlzásnak tartom,mert a Magyaro.-n és a környékén rengeteg koncert lesz :Lady Gaga,Adam Lambert,Kesha... Valamint itt volt korábban Selena Gomez,most ugye a Brangelina... Szóval kicsit túljátsszák ,de ez nem Katy hibája. A magam részéről,én nem szeretem ha valamelyik kedvencem "túl népszerű". Mármint,olyankor már nem a művészt látom bennük hanem a celebet.

De engem nem zavar igazából,mert szeretem Katy-t.

Egyetértek az egyik előttem szólóval:nekem is a retkeskatyklipjekaticából van elegem -.- Az egy ostoba kislány... Direkt megnéztem a videóját amivel bekerült a klipbe,mert nem értettem mitől olyan különleges hogy a 300 nyertes közül őt kell ennyire sztárolni,és láttam hogy egyáltalán nem az ... Így bárki táncol...Gondolom van valami ismerőse aki benyomta a klipbe és akkor most örül a fejének... szánalmas

2010. okt. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az a poén, hogy már napokkal a válogatás előtt nyomták a tvben a katicás reklámot, szóval az kamu volt, hogy a válogatáson fedezték fel...
2010. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Viszont egy reklám nagyon jó pénzt hoz a konyhára. Magával Katyval semmi bajom, de már nagyon túl van lihegve.
2010. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!