Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért mondják Jennie-re...

Miért mondják Jennie-re (Blackpink), hogy lusta?

Figyelt kérdés
Én nem értettem soha, mert mindig mindent belead! Miért mondják mégis, hogy lusta? Látják a koncerteken (videókon keresztül), hogy hogyan táncol? Vagy mi? Mert a koncertek előtt mindig próbálnak, és ott lehet, hogy elfárad! Miért mondják rá mégis, hogy lusta? Valamelyik Blink elmagyarázná nekem?

2023. aug. 19. 19:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
61%
Mert kva sokszor nem csinál semmit pedig eleve nagyon kevesszer dolgoznak a többi csapathoz képest
2023. aug. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#11 Jennie mindig a maximumot teljesíti. Valamelyik válaszoló írt is egy történetet, ami arról szól, hogy Jennie túlhajszolja magát, és még a rajongóknak is azt mondja, hogy húzzanak el. Meg ugyanúgy vannak ének-tánc-rap óráik, mint a többi csapatnak. Semmivel sem dolgoznak kevesebbet. Ezt csak te látod bele szerintem!
2023. aug. 25. 07:43
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

#11

Személy szerint úgy gondolom, hogy kívül-belül nagyon jószívű ember, de mások félreérthetik, ha gyorsan megítélik őt a RBF alapján.

2023. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Igazából csak azért mert nem táncol dinamikusan és neki van betegsége és szerintem amiatt ilyen.De szerintem egyáltalán nem lusta.
febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lusta. Ilyen a stílusa, laza és vagány. A rajongók sokszor nem tudják felfogni, hogy minden ember más és ez a sztárok esetében sincs máshogy.
ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

[link]



Ezért 🤣

És egy ilyen debütálhat loool

ápr. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
"Ez a videó nem áll rendelkezésre"
ápr. 9. 16:12
 18/20 anonim ***** válasza:
Na ide figyelj #16 te inkább fogd be a számát mert akkorát adok neked ezért h többet nem nyithatod ki
ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
*szádat
ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!