Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Megasztár 5 elég gyenge?

Megasztár 5 elég gyenge?

Figyelt kérdés
Nincs egy olyan énekes, akinek meg venném a lemezét. Adams comedy énekese pocsék, semmi hang. Gusztos Bence, Fivérek szintén nulla. Kállai, Giorgio és az a roma srác jók, de a többi nem. Dáviddal bizonytalan vagyok, mert még valamikor U2 dalt énekelt az jó volt, de azóta ő se tetszik. Kb a többiek is ilyenek, 1-1 dal tetszett tőlük, több nem. Az idősebb nő nekem nem olyan nagy tehetség, mint amilyennek mondják. Tolvai Renáta amit múlthéten énekelt borzalmas volt.
2010. okt. 15. 23:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek. Úgy harangozták be, hogy ebben a M.-ban a korábbiakhoz képest sokkal több tehetség van. Hát ez egy nagy tévedés!
2010. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is elég gyenge a felhozatal,nem is nézem a Megasztárt!

Nagyon remélem,hogy a tegnapi nézettségi reményük nem jött be,és rájönnek,hogy rossz szereplőket válogattak össze,bár már késő!

2010. okt. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

egyetértek

esküszöm még Patai Anna nyújtja a legjobb produkciókat

ez elég gáz

2010. okt. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Ez a műsor halálra van ítélve! Egyszerűen megbukott... Van egy olyan érzésem hogy 6. évad már nem lesz... A színvonal még a magyar viszonyokhoz képest is nulla... Megint kapunk néhány Gáspár Lacit,meg Király Viktort.. Amúgy esküszöm vagy a zsűri süket vagy én vagyok teljesen h*lye,de úgy is hogy nem értek hozzá,hallom hogy néhány énekes mennyire hamis,b*ssza a fülem komolyan... És akkor megdicsérik őket... hát lehet hogy teljesen süket vagyok,de én ilyeneket nem fogok hallgatni :D
2010. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Sztem még Kökény elmegy....
2010. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%

Mennyi vájtfülű zenei tehetség látogatja ezt az oldalt.

Akinek nem tetszik ne nézze, ez a véleményem. Azért nem nézek meg egy műsort sem, hogy utána szidjam.

Viszont ennyi erővel azon is el lehetne gondolkodni, hogy akik semmilyen tehetségkutatón nem vettek részt, csak felbukkantak, azok jobbak? Egyedül Lolát díjazom, de sorolhatnám a neveket, akiknek még annyi tehetségük sincs, mint a versenyzőknek, mégis ájuldoznak tőlük a tinik, sorra jelennek meg a CD-k, és agyon vannak ajnározva.

2010. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Utolsónak! Én személy szerint egyetlen magyar énekest sem ismerek el a mai sztárocskák közül! Úgyhogy ,nem ,azok sem jobbak.:) Magyarországnak nincsenek előadói,csak celebjei,ez az igazság,sajnos...
2010. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
17:04 igazad van, az előtted válaszoló voltam.
2010. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Én sem nézem már, pedig a korább szériákat imádtam, de ez...ez förtelem, mintha Riska néni komédia lenne...nem szeretek lehúzni műsort, de ez ez förtelem:(
2010. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az első 3 széria jó volt. Nekem már a 4 sem tetszett annyira, de ebben az 5.-ben nincs színvonal.
2010. okt. 16. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!