Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire gyenge, egy embertől függő mint ez a Gina?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít. Nem igaz,h ekkora patáliát kell csapni már amiért nincs vele a lófejű barátja egy napja. Szánalmas. Ha szakítanak esetleg, akkor felvágja az erét vagy mi?
2011. jan. 4. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sem tennénk máskép...nagyon hiányozna...:(
2011. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak alibinek mondta ezt a hiányzós dolgot.

Ahogy elnéztem a bigét,sima hétköznapi depressziós és bent nem kapta meg a gyógyszereit valószínűleg.Ahhoz képest még sokáig is bírta.A gyógyszerfüggők nagyon csúnyán ki tudnak akadni.

2011. jan. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gina egy nagyon ideggyenge nő. De egyébként nem a férje kiesése miatt ment ki, amúgy is ki akart. Már mondta, hogy ha a férje nyeri a párbajt, ő valószínű akkor is kimegy. Már az elejétől nem szeretett benn lenni, bőgött állandóan. Úgyhogy nem a férjéhez ragaszkodott annyira, hanem csak haza akart menni.
2011. jan. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De az ilyen mi a francnak megy be?????? Ennyire nem ismeri magát egy ember, h tudja, ha bemegy ki fog készülni?

Hülyét kapok a folytonos rinyálástól, h most hiányzik ez, hiányzik az... játszani mentek be, rohadt sok pénzért és egy kégliért. Legyenek erősek és küzdjenek! Oli csinálja jól! Ő azt csinálja, amit kell, taktikázik. Nyerni mentek be, nem egymás s*ggét nyalogatni!

Gombit is, Anikót is, Ginát is és az összes rinyagépet jól pofán kéne csapni! Tök jó lenne ez a műsor, ha mindenki úgy játszana mint Oli... az lenne a lényege, hogy ki tud jobban taktikázni, ki mennyire ügyes játékos... mint egy jó hosszú pókermeccs. Akkor még nézni is lenne értelme. De így tényleg egy darab sz*rt ér az egész!

2011. jan. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsónak van igaza, így nem ér semmit az egész műsor. Unalmas az egész, szerintem már mindenki unja a folytonos rinyát. De nem értem, akkor miért ment be?! Meg azt előre tudták, hogy ha bemennek akkor nem együtt fognak kijönni, nem? De most legalább kiesett, talán a mai kiszavazón kiválasztják a Gombit vagy az Anikót, és akkor lesz valami érdekes is, nem csak a nyavalygás.
2011. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi az istenért ment be??

Ugy megverném ezt a nőt, hogy besz@rn@!!

És igen kinyilt a szájja a tegnapi beleavlóvilágban, vagy nemis tudom miben ami az rtl-en megy 16:50-töl17_40-ig,

ugy beszélt ott mindenkivel mintha ő lenne az atya uristen!!

Az ilyet be zárnám egy magáncellába egész életre!!

És ilyen lehetőséget eldobni magátol!!

2011. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát mert az a szerepe.
2011. febr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!