Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a probléma Tóth Gabival? A...

Mi a probléma Tóth Gabival? A ballib médiába rendszeresen foglalkoznak vele.

Figyelt kérdés
Nem követtem nagyon a eseményeket, de valami olyasmi jött le, hogy fideszes és mégsem tett szüzességi fogadalmat. Meg hogy elvált és ez egy fideszesnek ugye nem szabad.....

2023. aug. 24. 07:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Az, hogy egy álszent bubi.

Vizet prédikál, miközben dominajelmezben vonaglik a szinpadon.

2023. aug. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
89%
A legnagyobb baj vele, hogy elképesztően buta. Nem tehet róla, de ha csendben maradna, kisebb lenne a kár.
2023. aug. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
93%

Annyi, hogy egy középszerű zenész, aki mikor karrierje hanyatlani kezd, látványosan Fideszessé válik, és hirtelen csoda történik, jönnek a meghívások, a szereplések, elkezd dőlni hozzá a lé.


Amúgy ez nyilván aggályos, nem túl szimpatikus, de nem is a világ legégetőbb problémája. A balos bulvársajtónak viszont jól jön. Persze ne legyenek illúzióink, a fideszes sajtó ugyanezt csinálja, talán még gátlástalanabbul is.

2023. aug. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Ezért is gázos összevezetni a politikát a művészettel, vagy épp a sporttal. Hirtelen mindenki felvállalja, hogy mit is képvisel és dől hozzá az adott oldaltól a lé.
2023. aug. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Én csak azt nem értem, mi ez a nagy felhajtás körülötte. Művésznőnek és énekesnőnek nevezik, holott utoljára 2010-ben adott ki igazi slágert. Onnantól kezdve az összes slágere megbukott. Kérdem én ezek után hogyan nyerhet meg egy csomó díjat? Vicces. :))
2023. aug. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Álszentkedés, közpénzből élősködés, tehát mint minden fideszessel.
2023. aug. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
A közpénzlopás egy dolog, de ő még rá is játszik erre és direkt provokál és közben játsza a HP-t, hogy ő nem érti, miért támadják szegénykét.
2023. aug. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
Egy szánalmas ribozli
2023. aug. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
74%

"utoljára 2010-ben adott ki igazi slágert. Onnantól kezdve az összes slágere megbukott."


A sláger sikeres, népszerű szerzeményt jelent, szóval az nem tud megbukni, ha már egyszer sláger lett. Szerintem azt akartad írni, hogy Tóth Gabi nagyon rég adott ki bármilyen dalt, és azok sem lettek sikeresek (nem lett belőlük sláger.)

2023. aug. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Molyember ***** válasza:
100%

Ezt ő (a fideszes pénzekkel kitömött, fideszes biodíszlet) mondta: "Sok támadást kapok, amiért merek önmagam lenni, merek szabadon szeretni és felvállalni magam."

Itt azért nyilván elvigyorodott pár meleg.

2023. aug. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!