Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egy kocsmai bunyóban Puzsér...

Egy kocsmai bunyóban Puzsér Róbert vs. Horváth Oszkár melyik tag nyerne?

Figyelt kérdés
Nincs plenyózás sem övön aluli ütés, de a parasztlengőkön kívül van földharc is.

2023. szept. 5. 07:43
A kérdező szavazást indított:
Puzsér Róbert
Horváth Oszkár
Double K.O.
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
2023. szept. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem az a verekedős fajta, szóval senki, nem lenne bunyó.
2023. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Tisztelt házmester úr/hölgy, legyen ennyi öröme az életben!


2. Én Puzsérban elfojtott agressziót érzek. Bármelyik vitánál, ha kicsit megszorongatják, akkor milyen indulatosan próbálja bizonygatni az igazát.szerintem ha nem lenne civilizált ember és nem tudna felülkerekedni az indulatain, akkor simán kiosztana egy-két maflást. Ez az én megfigyelésem, nem vagyok pszichológus...


Oszi tényleg a nyugalom szigetének tűnik mellette, de ha elszabadulnának az indulatok egy vita hevében és Robi bekongatna neki egyet, akkor szerintem ő is kijönne béketűrésből.


A kérdést meg csak azért tettem fel, mert kíváncsi vagyok rá. Nagyjából egy súlycsoportnak tűnnek, de lehet küzdősport kategóriába kellett volna írnom. N em célom a provokálás.

2023. szept. 5. 09:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Puzsér, ő a legkeményebb, fizikailag is, nem csak szavakban.
2023. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bogarakos456 válasza:
100%
Oszi lenyomná, Puzsért még a sorkatonaságvól is a muter húzta ki. Annyi hogy magas de tuti nem bírja vagy fél a fájdalomtól, a Oszkárból meg azért kinézek egy kis csibész vért.
2023. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!