Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Puzsér Róbert vs. Horváth...

Puzsér Róbert vs. Horváth Oszkár verekedésből ki kerülne ki győztesen és miért?

Figyelt kérdés
Mindkettő mellett szólnak érvek. Horváth Oszkár mentorának és lelki vezetőjének tekinti szerintem Róbertet, de ha ebből a mentális ketrecből kilépne, talán le tudná ütni Puzsért..

#Puzsér vs Oszi #Puzsér vs Horváth Oszkár
2022. jan. 28. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Na, de ök miért verekednének ?
2022. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Puzsér, mert szívósabb, nagyobb darab
2022. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a Horváth Oszkár?
2022. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Életemben nem hallottam róluk. Kik ezek?

Lehetne, hogy a sztárok kateógirában sztárokról kérdezzünk, akikről az ember már hallott? Pl. Brie Larson.

Tele van nevekkel a kategória, akiket a kutya nem ismer.

2022. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
kategóriában
2022. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki az a Brie Larson, hazai viszonylatban Puzsér és HO igenis sztárok, belekérnek a kategóriába. Agymosott konzumidióták számára persze csak Briós Larson a sztár :)
2022. jan. 29. 05:57
 7/9 A kérdező kommentje:
beleférnek
2022. jan. 29. 05:58
 8/9 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom, de én Oszinak szurkolnék. Valamelyik nap rendesen felcseszte Oszkár agyát valamivel Puzsér az Önkényes Mérvadóban, és elkezdett ott kiabálni. Az elég poén volt. :D


(Hagyjuk már Brie Larsont. Szerencsétlennek van elég baja az idiótákkal akik white saviornek nevezik. Tudjátok, általában az olyan emberek foglalkoznak ilyesmivel, akik csak egyoldalúan, a "fehérek rosszak, a feketék jók" alaptézis mentén működnek. Nem kell őket komolyan venni, és főleg nem kell időt pazarolni rájuk)

2022. jan. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
Elfogyott a Varga Irén témád? Most Puzsér vs. XY kérdéseket írsz ki pontokért?
2022. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!