Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Chris Evans és Alba Baptista...

Chris Evans és Alba Baptista tényleg összeházasodtak? Nekem több dolog is kamu a történettel kapcsolatban...

Figyelt kérdés

1. Ha a vendégeknél nem lehetett telefon, és titoktartást kellett aláírniuk akkor, hogy derült ki?


2. Chris Evansnek az instagram oldala ugye szünetel, Alba Baptista viszont SOHA nem posztolt semmit Chrisszel, mióta "együtt" vannak többet posztolt az exével, de Chrisszel nem...


3. Miért nincs rólunk egy ideje semmi kép?

A télen Chris által nyilvánossára hozott képek láthatók mindenhol. Miért nincs 1 lesifotó sem ?


4. Mindkettejükről lehet látni közbe fotókat, de egyikük sem visel gyűrű (ez gyenge érv viszont én sokan gondolkodtam ezen)


5. Télen még nagyon ment, h felvállalják a kapcsolatukat, de azóta semmi. Chris Evans és Alba Baptista születésnapjakor se került ki semmi közös, ahogy húsvétkor sem.

Pedig újévkor és Valentin napkoron még Chris posztolt közöset. Bár az is igaz, hogy csak történetben



Ti mit gondoltok erről?

Ha valakinek van kedve erről privátban beszélgetni írjon nyugodtam!


Válaszokat köszönöm szépen!



2023. szept. 12. 05:44
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Simán igaz lehet, csak szeretnének egy kis magánéletet.
2023. szept. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
Most komolyan, szerinted érdekel barkit is hogy szerinted kamu-e?
2023. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!