Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed a Kulcsár...

Mi a véleményed a Kulcsár Edina Botrányról? G.W.M-el hangosan veszekedtek nyílt színen Sőt majdnem egy Pofon is el csattant

Figyelt kérdés
2023. szept. 12. 22:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

Neked nem kéne regisztrálnod egy 70 éves, Kiskegyedre nedvesedő nagymama lelkivilágával, aki minden apró pletyákra ugrik, mint kutya a csontra.


Pont az ilyenek miatt mint te vannak porondon a G.w.M és Kulcsár Edina-félék,mert kb.ha elfingják magukat a fajtád akkor is ugrik és világra szóló szenzációt sejt mögötte.


A legvalószínűbb forgatókönyv egyébiránt, hogy az egészet megjátszották az olyan trashceleb pletykákra kiéhezett, minden szir-szarra ugró birkák miatt mint, most meg röhögnek a markukba és felmarkolják a kattintások után kapott pénzt.

2023. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 zsotli83 válasza:
100%
Cigányok ès ezzel kb mindent el is mondtam a sztoriról......
2023. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kulcsár Edina egy buta nő. Véletlenül láttam egyszer a tévében, még beszélni sem tud.
2023. szept. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Látom, te is láttad, az jutott eszembe, hogy öt osztályt kijárt ez? A GwM se sokkal különb, de a csúcs ez az agyonsztárolt Manuel. NEM tudom, kinek a híres sztárjai ezek, de hogy iskolát alig láttak, az biztos.
2023. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon ócska alak mindkettő.
2023. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"most meg röhögnek a markukba és felmarkolják a kattintások után kapott pénzt."

milyen kattintások után? :D övék az internet? ekkora vadbaromságot írni...

márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!