Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Önök ismerték GWM-et, mielőtt...

Önök ismerték GWM-et, mielőtt összejött Kulcsár Edinával?

Figyelt kérdés
Szégyellem magam, mert tudom, hogy mekkora sztár és legenda, de én bizony hírét sem hallottam, mielőtt tele lett velük a média. Önök ismerték?
2023. júl. 3. 04:28
A kérdező szavazást indított:
Természetesen, ekkora sztárt mindenki ismer
Persze igen, ismertem
Hallottam róla
Nem rémlik
Egyáltalán nem
Azt se tudtam, hogy a világon van
Most sem tudom, ki az
Nem emlékszem
Ki az a Kulcsár Edina?
22 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
A YouTube felkapott videói között mindig ott voltak a dalai már jó ideje, szóval ismertem. Én Kulcsárt nem ismertem korábban :D
2023. júl. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kulcsár Edina csak arról volt ismert, hogy valamikor szépségkirálynő volt. DE évek óta semmi, nem tudta senki, hogy kicsoda. Csak énekelni akart az unatkozó "úrinő", aztán ezt lett belőle. Énekelni ez a nő akkor sem tud, ráadás kövér.
2023. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kövér ?????


most szült

2023. júl. 4. 23:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkora, mint egy bálna, soha olyan vékony nem lesz, mint 13 éve volt, igazi cigó nő, akik száz kilósan érzik jól magukat. A terhesség nem mentség, abból le lehet adni, de ez 34 éves. És bebeszéli magának, hogy 1. szépségkirálynő, 2. énekesnő. Csak egy celeb, semmi más.
2023. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem neked valami agybajod van...
2023. júl. 5. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!