Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki Osváth Zsolti? Honnan...

Ki Osváth Zsolti? Honnan kellene ismerni?

Figyelt kérdés

Ma már több kérdést láttam róla kiírva és én még soha nem hallottam róla...

Nem szeretnék vitát, azt olvastam, itt GYK.-n, hogy "megházasodott" engem nem zavar legyenek boldogok. Csak nem értem a kérdés cunamit róla.



2023. szept. 21. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Meleg vlogger, celebekkel is beszélget.
2023. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
54%
Szerepelt az egyik ValóVilág szèriában pár ève,szerintem leginkább onnan ismerik.
2023. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ó, köszi! Én nem nézek ilyen műsorokat..., de nem zavar, ha más igen.

Így már értem, hogy miért nem hallottam még róla...

2023. szept. 21. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

A ValóVilágból szerintem pont a kutya sem ismeri, mert nem volt ott különösebben nagy szereplése. A neten kapták fel utána később mint vlogger, onnan lett széleskörű ismertsége.


Persze a "mittettleazasztalra" típusú korpásbajszú prolik mind az valóvilágos szereplését akarják kiemelni csak hogy valamivel bele köthessenek.

2023. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem a belekötès volt a cèl,de mindegy...

Ha tudni szeretnèd èn mèg kedvelem is a világnèzetei miatt...

Egyèbkènt meg szerintem a valóvilág számára nem negativum volt...már amennyit èn láttam belőle.

2023. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Osváth Zsolti x évvel ezelőtt a Való Világban szerepelt, aztán elkezdett dolgozni az RTL-nél háttérmunkásként (azt hiszem, vágó, videós, valami ilyesmi).

Aztán elkezdte a ZSHOWTIME youtube csatornát, ami egy elég sokszínű yt csatorna. Bulvárhírektől elkezdve politikán át filmvéleményen keresztül elég sok mindennel foglalkozik, emellett több podcast-szerű sorozata van és volt, pl a webkanapén és társai. Igényesek a videói, nagyon jól kérdez és jó hangulatúak a videói, egy igazán szimpatikus ember, szerintem.

Illetve a párjával van egy éttermük, az Unicorn bistro és most már egy Unikornis strandjuk is.

Igen, meleg, de nem erre épül fel a csatornája. Volt egy híresebb vagy hírhedtebb vitája a Pesti Srácoknál Budaházy Eddával, ami egy elég durva vita volt, én embert gyűlölködni még annyira nem láttam, mint Budaházyt... érdemes megnézni.

A Youtube és a magyar közélet abszolút értékes részéhez tartozik Zsolti.

jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!