Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egy ilyen primitív bugris...

Egy ilyen primitív bugris gyökér, mint ez a „PSG Ogli 7”, hogyan/mivel tudott TikTok „sztárrá” válni? A mai tizen- és huszonévesek nagy részének értelmi- és kulturális színvonala tényleg ennyire mélyen a béka feneke alatt van?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


23 éves, még egy koszos érettségije sincs, és nem tudni, hogy miből él luxusban:

[link]

[link]

[link]



2023. szept. 21. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
...de miért foglalkozol vele ennyit? Engem speciel teljesen hidegen hagy: soha életemben nem hallottam róla, bulvárt nem olvasok, a linkeket meg lexarom.
2023. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak mert érdekel, hogy kik és miért hajlandóak pénzt (méghozzá sok pénzt) adni egy ilyen alaknak.
2023. szept. 21. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szomorú és felháborító, hogy ez a példa a fiatalok előtt:)
2023. szept. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányokat futtat meg drogot árul mégis miből lenne szerinted pénze?
2023. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért: mert foglalkoznak vele az emberek.
2023. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Cigány ez a csávó?
2023. szept. 23. 00:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Belenéztem egy videóba, ez a csávó beszélni se tud rendesen, nem lehet érteni a 70%-át annak, amit mond...
2023. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ő valamilyen szinten rájöhetett, hogy erre igény van, és ezzel pénzt keres. Azt, hogy ezen felül mit csinál, passz, ez viszont és a tv szereplések is ki tudja mennyit hoz neki. Akármennyire is polgárpukkasztó, színvonal alatti, mégis sokan nézik.
2023. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!