Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Vastag...

Mi a véleményetek Vastag Csaba és felesége házasságáról?

Figyelt kérdés

Nekem olyan érzésem van, mint Szabó Zsófi és Kis Zsolt házasságánál.

Hogy találkoznak egyáltalán ennyire eltérő közegből származó emberek? (Más szakma, más kulturális háttér, más életcélok, eltérő anyagi helyzet, még, ha van, lehet a hobbi is más)

Meg miért kerül a kb. ismeretlen párjuk a média felületére? (Van olyan, hogy egy színésznőnek pl. orvos a párja, de mégsem látjuk szerepelni különböző műsorokban...)

Meg Csabának eddig szép és szakmabeli párja volt (jó tudom, ez eltérő kinek mi tetszik, de szerintem a felesége nagyon max. átlagos...)

Illetve a párjukat sem értem, hogy még kicsinosítva is erősen átlagos emberek, más életmóddal és célokkal mit várnak attól, hogy egy jó külsejű híres emberrel lépnek kapcsolatba?



#házasság #ember #kultúra #közszereplő #Nem szakmabeli #Eltérő életcélok
2023. szept. 24. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Láttam hogy együtt lesznek most a nyerő párosban de amúgy nem ismerem a feleségét. Mert mivel foglalkozik vagy honnan lehet ismerni?
2023. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy picit el vagy tévedve, de pl. Szabó Zsófi és Kis Zsolt esetében a roma úriember egy nagyon gazdag vállalkozó, akinek konkrétan luxus villája van, lovardája, tanyái, rengeteg lova, szarvasmarhák, stb.

Szóval mégis mit gondolsz, hol találkozik egy csinos színésznő és egy nagyon gazdag férfi? Konkrétan kb. bármelyik rendezvényen.


Vastag Csaba mára egy haknis zenész, ha megnézed a párja insta oldalát, látod hogy PR/média szakértő emailcíme van, ergo hasonló munkakörben dolgozik, így már nem nehéz kitalálni, hogy egy médiában foglalkoztatott személy (Csaba) és egy médiával/kommunikációval foglalkozó szakember (a felesége), mégis hogyan találkozhatott.


A mostani felesége egyébként lehet, hogy roma, de 15 évvel fiatalabb, mint ő és ha továbbra is maradunk az insta oldalánál, messze az átlag fölött áll az a lány és ahogy látjuk, Csabának nagyon is tetszik.


Egyébként a legtöbb párkapcsolatban lévő embernek nem azonos a szakmája a párjával. A más "kulturális" háttér nem igazán értelmezhető manapság, rég feloldódtak azok a dogmák, amik ezelőtt 50 évvel voltak. A mai roma fiatalok ugyanazokra a szórakozóhelyekre járnak, ugyanoda utaznak, bla bla bla. Az életcél sem hiszem, hogy más lenne. Mindketten családot akarnak.

Eltérő anyagi helyzet? Számtalan párkapcsolatban ugyanúgy meg van ez.

2023. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Érdek/látszatházasság mivel Csaba meleg.
2023. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én nem nézek TVt, csak múltkor szembejött az esküvős videójuk (es Zsófiékéra emlékeztetett, meg, hogy nekik sem működött).

A kettes válasza alapján így már érthető, hogy hogy találkoztak egyáltalán. De ettől még hiányoznak a közös pontok, ami egy tartós kapcsolathoz kell szerintem. És ezek nem dogmák, ilyen az élet... (Még L.L. Junior kapcsolatai is mind derékba törnek, pedig ő viszonylag magával egy szinten lévő/és nem közszereplő/ nőkkel jön össze.)

Amúgy már lassan azt is el tudnám képzelni, amit a 3-as mond, hogy lehet, hogy meleg csak titokban akarja tartani...

Belülről nyilván nem ismerem ezeket az embereket, de ez az, amit kívülről látok.

2023. szept. 24. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!