Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Merre vagy merrefelé lakik...

Merre vagy merrefelé lakik psgogli7? Vagy hol? Nagyon kíváncsi lennék

Figyelt kérdés
Nagyon kiváncsi lennék hol, vagy körülbelül hol lakik psgogli7.

2023. okt. 7. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Tudom hol lakik, de személyesen nem találkoztam még vele. Annyit elárulhatok, hogy ezzel az információval nem mennél sokra, hiszen egy lakóparkban él -ahol alsóhangon 200 millió egy ház- és oda csak is azok mehetnek be, akik ott is laknak vagy van meghívójuk, ráadásul kint van a pitliben. Csak kocsival és busszal lehet oda eljutni, de mint írtam meghívó nélkül nem engednek be.


De azért megkérdezném, hogy még is mit akarsz kezdeni ezzel az információval? Jobb lesz az életed, hogy tudod hol lakik? Mivel ő maga nem osztotta meg, ezért én se fogok többet elárulni. Ha találkozni akarsz vele hidd el nagyobb az eséllyel futsz össze vele a Váci utcában Budapesten, mint a lakóparkban ahova be se engednének, ha nem veszel ott egy lakást vagy szerzel egy ismerőst.

2023. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha úgysem engednek oda be nyugodtan megoszthatnád, hogy hol van ez a lakópark. Van testőre is állítólag aki megvédje őt. Egyébként akik a Kőgazdag műsorban szerepeltek azok színészek és nem mondanám őket gazdagoknak.
2023. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit, aki hasonló célokra nevel ki kutyákat, és azok képesek kiszagolni a célszemélyt. Talán ő tudna segíteni.
nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A kutyád seggében
márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!