Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi ez Laura és Norman őrület?

Mi ez Laura és Norman őrület?

Figyelt kérdés
Tik tokon látom kint az olyan videókat, ahol azzal viccelődnek, hogy édestestvérek egymással csinálnak félreérthető dolgokat... A kommentekszexcióban ha nincs 20 olyan komment, hogy "Laura és Norman", akkor egy sem. Eddig egy olyan videót sem láttam róluk, ahol bármi félreérthetetőt csinálnának. (Nem követem az oldalukat, csak láttam pár videót).

2023. okt. 22. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Azt sem értem egyáltalán mi értelme van bármelyik videójuknak.
2023. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán kik ezek, vagy miért is kéne ismerni őket?
2023. okt. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Most hallok roluk eloszor.. de ez hol lenne orulet?
2023. okt. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ciki lenne TikTokon megkérdezni?
2023. okt. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez most reklám?
2023. okt. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Hozzáteszem, hogy a gazdag apjuk sem normális, hogy egészen 10 éves koruktól videózza őket, néha megalázza videóban (pl durexes szívatás).
2023. okt. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Silló István (nem a tehetséges karmester, hanem az üzletember) gyerekei, szerintem ez mindent elárul...

A videóik amúgy az illegalitás határát is túllépik, lásd a videót mikor Norman autót vezet.

okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
és ez a másik silló istván mégis kicsoda? mit kell/lehet róla tudni? ilyen néven eddig csak a karmesterről hallottam, így első blikkre nekem egy sima, névtelen üzletembernek tűnik...
nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!