Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Puzsér Róbertről és Farkas...

Puzsér Róbertről és Farkas Attila Mártonról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ők ketten vezetik az Apu beszélgetős sorozatot amit én éveken át hallgattam és a mai napig hallgatok, de az elmúlt 2 évben már nem úgy ahogy régen.

Egyrészt egyre világosabban látszanak Puzsér és FAM hiányosságai, ők is egy buborékot képeznek és Puzsérnak már nagyon érződik a cinikus megmondani vágyása úgy, hogy az adott témához maximum csak felszínesen ért.

Anno mint tájékozódási pontként hallgattam a beszélgetéseiket, az utóbbi időben csak mint egy háttér podcastot takarítás közben. Ez azért is van, mert már korán sem gondolom, hogy az ő véleményük mérvadó lenne. Szerintem már ki is égtek, ezt főként Robin érzem.

Nektek mi a véleményetek róluk?



2023. okt. 29. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
30%

Apuról nem nagyon tudok vélemenyt mondani, nem szoktam hallgatni mert azok a témák abban az időtartamban nem igazán érdekelnek.


Inkább önkényes mérvadó.


A burorék hasonaltod szerintem annyira nem állja meg a helyét. Puzsér szokta a véleménybunorékot abban az értelemben használni, amikor valali csak azzal kapcsolatos véleményeket olvas, ami megfelel az ő világnézetüknek.


Puzsérnál szerintem ez korántsincs így, inkább úgy mondanám hogy nehéz meggyőzni olyan dologról, amivel ő nem ért egyet, de messze nem lehetetlen. Nem egy olyan adást hallottam ahol megváltozott a véleménye, illetve számos témában változott a véleménye az idők során. Az előbbi esetre viszont nem nagyon láttam példát más személynél, az emberek általában nem változtatják meg a vélemenyüket egy vita során, mert azzal el kell ismerniük hogy tévedtek. Azt viszont hallottam valahol hogy az agy egyes funkciói miatt erre nehezen képes van benne egy tudatalatti gát, ezért nem nagyon látsz ilyet.


A felszínes ismeretekről:


Nem kell valamiről mélyreható ismeretekkel rendelkezned ahhoz hogy véleményt alkothass róla.

2023. okt. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%

Hallgatam Aput, de tuti nem tudnak mindentémához hozzászólni. Puzsértól nem vennék csajozós tanácsokat. Aztán nem kell itt mélyrehatólni. Egyszerűen írtó kevés Puzsér és FAM a legtöbb témához. Ilyen volt réges régen, mert monetizálni kellett valahogyan a Puzsér brand-et.


Tudod van az a "pályakezdőnek" meghirdetett munka, ahol mindenhez kell értenet a szektorban pocsék fizetésért. 20 év tapasztalat kellene, ha ki tudott számolni a hirdetés alapján. 4 év ebben 4 abban. Na ez történt mindig az Apuban. Ha komolyan gondolják akkor réges régen nem Puzsér és FAM beszélne sok témában hanem többen. Az kevés, ha néha van vendég.

2023. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!