Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mostanában többször láttam...

Mostanában többször láttam negatív véleményt Vecsei H. Miklósról, miszerint ő nem egy jó ember. Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam, hogy borzasztó személyiség, "addig örülj, míg nem ismered" és ehhez hasonló megnyilvánulásokat irányába.

Nektek mi a véleményetek róla? Van itt olyan, aki ismeri személyesen?

Illetve, ha rossz véleménnyel vagy róla, kérlek fejtsd ki, hogy miért!



2023. okt. 31. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az interneten található negatív véleményeket nehéz megítélni, mivel azokat sokszor csak anonim forrásokból lehet megtudni. Azonban, ha valaki rossz véleménnyel van róla, akkor az lehet, hogy valamilyen okból kifolyólag nem ért egyet Vecsei H. Miklós munkásságával vagy személyiségével. Hogy pontosan miért van rossz véleménye valakinek róla, azt csak ő tudja megmondani.
2023. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eddig még csak nem is hallottam róla.
2023. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!