Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vágó István miért volt ukránpá...

Vágó István miért volt ukránpárti?

Figyelt kérdés
2023. okt. 31. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Ez honnan jött le?Jobboldali volt egyébként.
2023. okt. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
A hazai közéletben tapasztalható törzsi gondolkodás miatt. Ha a Fidesz nem ukrán párti, Vágó Istvánnak a DK képviselőjeként kötelező volt ukránpártinak lenni.
2023. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Minden normális jóérzésű magyar ember “ukránpárti”, már ahogy ezt a jelzőt gondolod. Talán te elfelejtetted mit tettek velünk a ruszkik ‘56-ban?
2023. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván szorult belé ennyi jóérzés.
2023. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

#3

Nem akarlak megbántani, még kevésbé megmondani, hogy mit gondolj, de a hozzászólásod a törzsi gondolkodás iskolapéldája.

"Minden normális jóérzésű magyar ember ukránpárti”

Tényleg? Ugyanazt értjük Ukrajna alatt? Ukrajna évtizedek óta ott tesz keresztbe a magyar nemzetiségű állampolgárainak ahol csak tud. Hogy mit tettek a ruszkik '56-ban azt jól tudjuk, ahogy azt is, hogy a hadműveletben résztvevő szovjet katonák legalább 20%-a ukrán származású volt.

Szerintem egy normális jóérzésű magyar ember leginkább magyarpárti, és a helyén kezeli a birodalmi álmokat dédelgető oroszokat éppúgy, mint a hazájukat ezúttal az USA-nak kiárusító velejéig korrupt ukránokat.

2023. nov. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vágó jobboldali volt? Nekem ez új.

Nem hallottam, nem olvastam tőle olyant, ami téged igazolna. De pont ezért nem is vitatkozom.

Szerintem külön kell választani a (nem szeretem ezt így, de nem tudok jobbat) egyszerű embereket. Akik élik a maguk életét.

Az egyszerű ukrán ember semmiben nem más mint a magyar, német, olasz, francia stb.

És természetesen az oroszokra is igaz ez.

Ezekre az egyszerű ukránokra rárontott egy másik ország egyszerű embere, de nem önszántából. Parancsra. A háborúk régi alapproblémája volt mindig, hogy miért öljem meg azt, akire nem haragszom. Diktátorok néha nagyon tehetségesek abban, hogy mégis csak haragudj. Az okok nem valóság, de fanatizálni lehet embereket.

Az kétségtelenül igaz, hogy Kárpátalján a magyaroknak nincs könnyű dolguk, de erről nem a kárpátaljai ukrán tehet, de a kijevi sem. Meg más ukrán közember sem. A hatalom emberei annál inkább.

Az osztrákok (az én ismereteim szerint) nem csesztették a magyarokat. Nincs is semmi gond velük. Sok el is osztrákosodott. Ahol a hatalom fél a kisebbségtől, ott folytat ellenséges akciókat saját polgárai ellen, ezzel gerjesztve az újabb és újabb ellentéteket.

Az ukrán hatalom parancsára sok gazemberséget követtek el ukránok nem csak a világháború alatt, hanem az elmúlt évtizedekben is.

Én úgy gondolom, Vágó azok pártján lehetett, akik ennek az egésznek elszenvedői.

Mit tehet pl. egy 3 éves kislány, mit követett el akár az apja, nagyapja bármikor?

2023. nov. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Facebookon meg élőben is ukránpárti nézeteket hangoztatott, meg szidta Putyint.
2023. nov. 1. 08:05
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Putyin egy háborús bűnös. A Fekete Delfinben lenne a helye.
2023. nov. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
14%
Mert DK-s.
2023. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Vágó Istvánt nem zavarta, hogy a háború előtt az ukrán nácik megöltek 20 ezer orosz civilt?
2023. nov. 1. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!