Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kucsera a feleségcsaló, jó...

Kucsera a feleségcsaló, jó szívből, vagy taktikából ugrasztotta össze Alekoszt a barátnőjével az Ázsia expresszben?

Figyelt kérdés

nov. 11. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Kucsera semmire sem jó (kajak-kenus is csak volt), diszbábnak talán, mint Gödöllő polgármestere. Arrogáns, miért ne ugrassza össze Alekoszt és Rékát?
nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szerintem meg jó indulatból nyitotta fel Réka szemét. És ez a véleménye a legtöbb embernek facebookon is. Szerintem ha nem Kucsera van ott hanem mondjuk Enikő vagy Brúnó ők is próbáltak volna beszélni vele. Tényleg egy normális, szép nő aki a versenyben is jól szerepelt. Alekosznak meg kellett volna becsülni, hogy egyáltalán egy ilyen nő szóba áll vele. De Alekosz csak nyitott kapcsolatot akart vele , a nő meg annyira kedvelte Alekoszt, hogy fogyott miatta 40 kg-t. Alekosz állandóan mondogatta Balázséknál is, hogy minden nő ilyen meg olyan hülye, mert Tinderen nem áll össze senki vele hosszú távon

Hát mostmár tudjuk miért. Interjúkba adja az úri embert, meg hogy annyira kapcsolatot akar. Ha meg véletlen össze jön neki akkor elcseszi. Réka jobbat érdemel, egy normális kapcsolatot, nem olyat ahol állandóan bántást kap meg nem ő az egyetlen nő.

nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2


Szerintem ez így elég sarkítva lett leírva. Persze átlag embereknél igazad lenne, de itt a celebségről van szó.

Alekosz nem hazudik Rékának nyíltan elmondta neki mi várható kettejük kapcsolatában (ellentétben pl. Kucsera jól átvágta a saját feleségét). Réka tudta mit vállal, miért fogyott le. A cél a celebség, jó lét, gazdagság, utazgatás.... amit Alekosz nélkül sohasem érhetne el.

nov. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!