Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Király L. Norbert (X faktor)?

Király L. Norbert (X faktor)?

Figyelt kérdés
Szerintem aki szereti az azért szereti, mert bohóckodik, és a legtöbb embernek szimpatikus az efféle ökörködés. De gondolom azt ők is hallják, hogy "csak" jó előadó, de a hangjával nem sokra menne. Nála sokkal jobb hangokat is haza küldtek, őt csak a show miatt tették döntőbe. Bizony tény, hogy amit tőle hallottam 3 vagy 4 dalt, abból 2őt végig ordított a magas hangoknál, mert nem bírja kiénekelni. Te hogy látod?
2010. okt. 20. 19:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tény hogy nem a hangterjedelme és az énektudása miatt szeretik ennyire. Én személy szerint birom,nagyon nagy figura. Azért nem mondanám hogy nincs hangja. És legalább szerethető,ami nagyon fontos ebben a műsorban. Inkább ilyen előadók kellenek Magyarországnak,nem vastagcsabikák meg nyárilányok...
2010. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nyári lányok nagy majmok, főleg az idősebbik, ezért ők nem szimpik, hiába van jó hangjuk. Csabival nincs gond szerintem jó előadó és jó énekes is. Nekem egyáltalán nem tetszik a Norbi hangja. Hiába adja el tökéletesen magát, ha amit hallok annyira nem megnyerő, akkor nálam veszett ügy. Arra azért kiváncsi leszek, hogy mennyien veszik majd a lemezét, hisz ott csak hallani lehet, és nincs hozzá köret.
2010. okt. 20. 19:44
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

Vastag Csabát ne szóld le, ő eddig is előadó volt, bár gondolom nem hallottál még róla, ő nagyon jó előadó.

Norbi jó előadó szintén, inkább legyen megnyerő egy előadó, mint egy unalmas, sablonos szürke egér, azok nem élnek sokáig ebben a szakmában.

2010. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, mondom hogy nem az előadás módjával van gond. Biztos jó koncerteket fog adni, kérdés, hogy ki venné meg a lemezét? Hisz nem a hangja ami elkápráztató. Szerintem neki van a legrosszabb hangja.Szóval egyáltalán nem bánom, hogy döntőbe jutott, mert ez kell egy showba, hogy élvezhető legyen. Az sem jó ha valaki le van fagyva, de a hangja miatt én szomorú lennék, ha ő nyerne, mikor olyan csoda hangok vannak ott, hogy csak na. Ami az unalmas előadókat illeti, nekem pont ilyen Muri Enikő + a Szirota lány. Nekik a hangjuk jó, viszont unalmas előadók.
2010. okt. 20. 21:00
 5/16 anonim ***** válasza:
15%

Komolyan nem tudom, hol a szemetek, de senki nem veszi azt észre, hogy ez a Norbert egy konkrét orvosi eset? Olyan, mintha eddig egy nejlon zacskóban élt volna, kábé, mint egy földönkívüli, nagyjából egy szinten van Bikicsunájjal.


Meg a rángatózása...mint valami full idióta.

A hangja teljesen középszerű, de a megnyilvánulásai, megmozdulásai inkább megmosolyogtatók, mintsem megvesszek érte. Komolyan szerintem egy 7 éves gyerek szintjén áll az ipse. Mikor a válogatón előadta a Joe Cocker számot, az egy kész vicc volt, a fél ország rajta röhögött, nem értelek titeket, hogy lehet ennyire felmagasztalni egy komplett hülyét.

2010. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Első vagyok megint. Nyilván nekem is jobban számít a hang. Nem azt mondom hogy elismerem Norbit mint fantasztikus énekest,de mint előadó ,szórakoztat. Nem venném meg a lemezét,ahogy egy magyar "énekesét" sem.

Vastag Csabika meg hiába volt előadó,egy nagyképű,visszataszító majom és nem tudok odafigyelni a hangjára mert annyira ellenszenves hogy már nem érdekel hogy énekel. Egy ilyen műsorban nagyon számít a szerethetőség.

DE összességében egyiket sem ismerem el. Belőlük sem lesz sztár ahogy eddig sem lett a hasonló műsorokból itt nálunk. Magyarországnak nincsenek előadói,ezt tartom.

2010. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
12:02 teljessen egyet értek veled!Hangja nincs a csókának én nem értem mit keres még az x faktorban!
2010. okt. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

" Énekverseny bizony. De ének és ének között is van különbség. Van, aki kiáll, és csak énekel, van aki viszont az egész lényével a zenét, és a zenéből fakadó érzelmeket árasztja. Norbi ilyen, ezért egyéniség, és veri a többieket magasan. Nem mintha ők nem lennének jók. De a zseni az zseni. Luis Armstrongtól Joe Cocker-ig, Janis Joplin-ig sok érces hangú előadó volt, mégis egyediek. Ne legyen már savanyú a szőlő. És aki nem érti a zene, az éneklés lényegét, miért kritizál?"


Ezt közösségi oldalról másoltam be. Erős túlzásnak érzem.

2010. okt. 22. 15:35
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
a legtöbben tudjuk h nem valami fényűző a hangja de jó azért h szavazzanak rá és így több pénz befolyik nekik és hát már csak azért is szavaznak rá mert jó rajta röhögni.:)
2010. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

2. vagyok.Én nem mondtam, hogy kedvelem, sőt nekem nem is szimpatikus, talán 1 szám tetszett tőle, de elő tudja magát adni és ez fontos.

Vastag Csabára is visszatérnék.Nem nagyképű abszolút, nézz meg pár videót a youtube-on, neki ilyen az előadásmódja, én ezzel együtt szeretem, nem örülök, hogy a mentorok le akarják róla beszélni (persze nem az első válogatós szerepléséről beszélek, az tényleg sok volt:D), hogy így énekeljen, bár nekem lehet azért tetszik ez, mert ezt szoktam meg tőle.

2010. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!